Backstreet Boys powraca z nową płytą. Grupa zagra koncert w Polsce

News/Muzyka 09.11.2018
Backstreet Boys powraca z nową płytą. Grupa zagra koncert w Polsce

Backstreet Boys powraca z nową płytą. Grupa zagra koncert w Polsce

Backstreet Boys właśnie ogłosili premierę swojego najnowszego krążka, który będzie 10. albumem studyjnym w karierze zespołu. To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Została również zapowiedziana duża trasa koncertowa, która obejmie swoim zasięgiem Europę i Amerykę Północną.

Backstreet Boys to jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90. ubiegłego wieku. Stworzyli wspólnie  takie hity, jak I Want It That Way oraz Everybody (Backstreet’s Back), a także swoją twórczością inspirowali i nadal inspirują wielu współczesnych muzyków. Obecni na scenie muzycznej od 1993 roku, obchodzą właśnie ćwierćwiecze swojego istnienia. Wydaje się więc, że radosne wiadomości były tylko kwestią czasu, który właśnie nadszedł.

Zespół opublikował dzisiaj na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych podwójną informację. Po pierwsze została zapowiedziana oficjalna data premiery 10. albumu studyjnego zespołu, który będzie nosił nazwę DNA. Płytę będziecie mogli dostać od 25 stycznia 2019 roku. Ma być ona esencją twórczości zespołu, stąd też wziął się jej tytuł.

Po drugie, ogłoszona została również duża trasa koncertowa Backstreet Boys, nosząca nazwę DNA World Tour. Sądząc po nazwie, jej głównym zadaniem będzie promocja nowego krążka, ale prawdopodobnie możemy liczyć także na najgłośniejsze utwory zespołu. Swoim zasięgiem obejmie Europę oraz Amerykę Północną. Początek został zapowiedziany koncertem w Lizbonie 11 maja 2019 roku, a sama trasa ma potrwać 4 miesiące, podczas których zespół zagra 69 koncertów w 21 krajach.

Trasa koncertowa Backstreet Boys obejmie także Polskę. Zespół zagra w Warszawie na Torwarze 24 czerwca 2019 roku.

Bilety możecie kupić w przedsprzedaży dzięki ofercie specjalnej banku Citi Handlowego, która ruszy 14 listopada o godzinie 10 i zakończy się o 22:00 następnego dnia. Z kolei 15 listopada od godziny 10:00 przez następnych 12 godzin będziecie mogli kupić bilety za pomocą strony livenation.pl, jeśli jesteście jej zarejestrowanymi użytkownikami. Regularna sprzedaż ruszy natomiast 16 listopada o godzinie 15:00.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Backstreet Boys powraca z nową płytą. Grupa zagra koncert w Polsce”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...