Uniwersum Breaking Bad powiększa się. Twórca serialu rozpoczyna prace nad filmem

News/Seriale 07.11.2018
Uniwersum Breaking Bad powiększa się. Twórca serialu rozpoczyna prace nad filmem

Uniwersum Breaking Bad powiększa się. Twórca serialu rozpoczyna prace nad filmem

Jeśli stęskniliście się za Breaking Bad, ta wiadomość z pewnością was ucieszy. Vince Gilligan, twórca serii, właśnie rozpoczyna prace nad filmem osadzonym w świecie Waltera H. White’a.

Breaking Bad w ciągu sześciu lat i pięciu sezonów zyskał status produkcji kultowej. Był to jednocześnie jeden z większych sukcesów stacji AMC. I chociaż serial zakończył się w 2013 roku, wciąż cieszy się sporą popularnością i przyciąga do siebie kolejnych widzów. Nie gorzej radzi sobie jego spin-off, Zadzwoń do Saula, który pojawił się na ekranach telewizorów w 2015 roku. Aktualnie spin-off liczy sobie 4 sezony, a piąty zapowiedziany jest na przyszły rok.

Można zatem powiedzieć, że uniwersum Breaking Bad ma stabilną pozycję w telewizji, czego potwierdzeniem jest także najnowsza wiadomość o rozpoczęciu zaawansowanych prac nad filmem.

Nie wiemy jeszcze kto miałby zagrać w produkcji, o czym dokładnie miałaby ona opowiadać, ani nawet kiedy miałaby być osadzona – czy miałaby charakter prequela lub spin-offu oryginalnej serii. Nie jest pewne także, czy film trafi na antenę AMC, czy może twórcy celują w premierę kinową.

Breaking Bad film – start zdjęć jeszcze w tym roku.

Na tę chwilę wiemy, że Vince Gilligan jest scenarzystą i producentem wykonawczym tego tworu. Jak donosi Albuquerque Journal, można także z dużą dozą pewności potwierdzić, że zdjęcia do filmu rozpoczną się w połowie listopada tego roku i potrwają do połowy lutego przyszłego roku. Dodatkowo roboczy tytuł produkcji ma brzmieć Greenbrier. W sieci krążą również spekulacje, jakoby fabuła filmu miała opowiadać o porwanym mężczyźnie i jego próbach odzyskania wolności.

Aby umilić sobie oczekiwanie na kolejne informacje o spodziewanym filmie, już teraz możecie obejrzeć wszystkie pięć sezonów Breaking Bad na platformie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

32 odpowiedzi na “Uniwersum Breaking Bad powiększa się. Twórca serialu rozpoczyna prace nad filmem”

  1. Z miesiąc temu miałem jechać na urlop, jednak się rozchorowałem. Po dniu w gorączce z filmami Smarzowskiego głowę miałem tak ciężką, że na wódkę to patrzeć nie mogłem…nawet na ekranie. I teraz przechodzimy do prawidłowej cześci komentarza. Dopiero wtedy chywciłem po BB. Serial który omijałem kilka lat. Który mnie dwa razy odpychał. A okazuję się, że jest fantastyczny! Relacja White z Jassim grubo wchodząca na banię, nie powiem. Jednak po finale BB pozsotała pustka, która szybko zapełniłem Better Call Saul. I wiecie co? To jest jeszcze lepszy serial od BB!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...