Aaron Paul opowiedział o swojej roli w Westworld. Niestety bez szczegółów dotyczących 3. sezonu

News/Seriale 07.11.2018
Aaron Paul  opowiedział o swojej roli w Westworld. Niestety bez szczegółów dotyczących 3. sezonu

Aaron Paul opowiedział o swojej roli w Westworld. Niestety bez szczegółów dotyczących 3. sezonu

HBO nie lubi ujawniać szczegółów dotyczących swoich nadchodzących produkcji. Gra o tron jest skrajnym przykładem takiego podejścia, ale podobnie wygląda kwestia 3. sezonu Westworld. Jedyne co mamy, to w najlepszym razie drobne tropy.

Na szczęście jak zawsze możemy liczyć na to, że twórcy i obsada aktorska uchylą widzom rąbka tajemnicy. We wrześniu świat obiegła informacja, że do stałej obsady kolejnego sezonu dołącza Aaron Paul. Aktor, najbardziej znany z roli w Breaking Bad, w ostatniej rozmowie z Entertainment Tonight powiedział:

Nie czytałem żadnych scenariuszy, ale zaczynamy dopiero w marcu, tak sądzę, w marcu lub w kwietniu. Ale kiedy opowiedzieli mi o świecie i mojej postaci, byłem bardzo podekscytowany.

Paul niechętnie dzielił się swoimi dalszymi wrażeniami na temat postaci. Nie określił dokładnie, czy będzie człowiekiem, czy sztuczną inteligencją. Za to na koniec powiedział, że jego postać przyniesie „ekscytację, niebezpieczeństwo, napięcie i szczerość”. Te cztery określenia raczej rozbudziły tylko wyobraźnię i przyniosły kolejne pytania.

Potwierdzonych informacji na temat 3. sezonu Westworld jest bardzo mało, powinniśmy być chyba wdzięczni nawet za mglistą wskazówkę.

Zwłaszcza, że jedyne informacje dotyczące trzeciej odsłony Westworld pochodziły do tej pory prawie wyłącznie od twórców – Jonathana Nolana oraz Lisy Joy. Jak zapowiedziała Joy w rozmowie z TheWrap:

[Trzeci sezon] będzie największym jak do tej pory przedsięwzięciem. Ale najwspanialszą rzeczą na temat trzeciego sezonu jest to, że gdy pisaliśmy odcinek pilotażowy, od razu wiedzieliśmy, jak będzie rozwijała się historia w trzecim sezonie. Cały czas o tym rozmawialiśmy. Czekaliśmy, żeby dotrzeć do tego miejsca i teraz kiedy tu w końcu jesteśmy, mamy bardzo mocny pomysł na to, gdzie dokładnie zmierzamy i nie możemy się doczekać, aż to zrobimy.

Jednocześnie wciąż nie jest znana nawet przybliżona data premiery kolejnej porcji przygód Dolores, Bernarda i Maeve. Deklaracje Aarona Paula wskazują, że prace nad sezonem mają rozpocząć się wiosną przyszłego roku. Jednak na samą premierę najprawdopodobniej będziemy musieli poczekać aż do 2020 roku. W końcu między pierwszą a drugą odsłoną minęły również prawie dwa lata.

Tymczasem wszystkie dotychczasowe odcinki Westworld możecie zobaczyć na platformie HBO GO.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...