Robert Górski zmęczony serialem Ucho Prezesa. W tym roku zobaczymy ostatni sezon produkcji

News/Seriale 06.11.2018
Robert Górski zmęczony serialem Ucho Prezesa. W tym roku zobaczymy ostatni sezon produkcji

Robert Górski zmęczony serialem Ucho Prezesa. W tym roku zobaczymy ostatni sezon produkcji

Nadchodzący czwarty sezon serialu Ucho Prezesa prawdopodobnie będzie ostatnim – zapowiada Robert Górski. Autor twierdzi, że tyle odsłon w zupełności wystarczy.

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórca serialu Ucho Prezesa, powiedział w rozmowie z wyborcza.pl, że pierwotne założenie zakładało zakończenie produkcji po 4 sezonach.

Czytaj także: Kto pisze te okropne paski w TVP? Ujawnia to specjalny odcinek Ucha Prezesa

Kręcimy czwarty sezon, ostatni. Tak się dogadaliśmy, tak miało być od początku. Wydaje mi się, że to wystarczy. Rola tego serialu została spełniona. Jestem już tym zmęczony, chciałbym zrobić coś innego – podobnie jak rzecznik Łapiński. Chcemy skończyć z przytupem – powiedział Górski.

Górski zapowiedział także powstanie osobnej sztuki teatralnej w warszawskim Teatrze 6. Piętro.

Pierwszy sezon serialu politycznego Ucho Prezesa zadebiutował na YouTubie w styczniu 2017 roku. Była to kontynuacja skeczy Posiedzenie rządu, tworzonych przez Górskiego na potrzeby wystąpień kabaretowych. Od lutego ubiegłego roku serial emitowany jest także przez platformę Showmax, a od 2018 przez telewizję WP.

Serial miał swoje wzloty i upadki, lepsze i gorsze odcinki. Niezmienne jednak jest to, że w fabule obrywa się wszystkim opcjom politycznym – Ucho Prezesa używa sobie zarówno na władzy jak i opozycji, nie oszczędzając nikogo.

Ucho prezesa obejrzycie w Showmaksie za darmo.

Jakiś czas temu właściciele serwisu Showmax zdecydowali się na częściowe uwolnienie oferty. Umożliwia to obejrzenie wybranych pozycji za darmo, wystarczy jedynie utworzyć konto na platformie. Jednym z tych tytułów jest właśnie Ucho prezesa. Pierwsze 3 sezony serialu znajdziecie na stronie Showmax oraz na YouTubie.

Ucho Prezesa ostatni sezon – kiedy premiera?

Premiera 4. sezonu zaplanowana jest na 15 listopada 2018 roku w serwisie Showmax i 18 listopada w Telewizji WP.

Teksty, które musisz przeczytać:

Rafał Trzaskowski w nowym spocie parodiuje rap Andrzeja Dudy i próbuje naśladować „Ucho Prezesa”. Wychodzi średnio

Jednym z najmocniej zapadających w pamięć momentów trwającej kampanii prezydenckiej jest z pewnością słynny rapowy utwór w wykonaniu Andrzeja Dudy. Piosenka z tajemniczymi słowami „ostry cień mgły” doczekała się od tego czasu różnych przeróbek i memów, a właśnie została też sparodiowana przez sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego.

News/Wideo 23.06.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...