George R.R. Martin wita Naomi Watts i zdradza tytuł spin-offu Gry o tron

News/Seriale 31.10.2018
George R.R. Martin wita Naomi Watts i zdradza tytuł spin-offu Gry o tron

George R.R. Martin wita Naomi Watts i zdradza tytuł spin-offu Gry o tron

Fani Gry o tron żyją najnowszą sensacyjną wiadomością. Naomi Watts jest pierwszą gwiazdą spodziewanego prequela megahitu HBO. Nie obyło się więc bez serdecznych gratulacji ze strony George’a R.R. Martina. A w nich pojawiła się mimochodem informacja o tytule produkcji, The Long Night.

George R.R. Martin już od dłuższego czasu sugerował, że tajemniczy prequel Gry o tron może nosić nazwę The Long Night. Sugerował to przy wielu okazjach, jednak jednocześnie wyrażał duże wątpliwości, czy showrunnerzy serialu zdecydują się na jego propozycję. Jednak, komentując pierwsze oficjalne obsadzenie roli w spin-offie, nie kluczył między słowami i wprost nazywał produkcję wybranym przez siebie tytułem.

Na swoim blogu pisał tak:

Castingi do The Long Night, pierwszego następcy Gry o tron, są w toku. HBO właśnie ogłosiło pierwszą członkinię obsady aktorskiej: Naomi Watts będzie jedną z naszych gwiazd. Nie mógłbym być bardziej podekscytowany. Witaj w Westeros, Naomi.

Po oficjalnych gratulacjach możemy przeczytać:

Jane Goldman napisała odcinek pilotażowy do The Long Night i będzie jednocześnie showrunnerką serialu. Ona i jej zespół są obecnie bardzo zapracowani na castingach w Londynie, więc spodziewam się niedługo kolejnych nazwisk dołączających do obsady.

Tym sposobem autor potwierdził przypuszczenia, które już dawno gościły w głowach setek tysięcy fanów. Przypomnijmy, że Martin, podobnie jak to było przy Grze o tron, będzie blisko współpracował z twórcami prequela. Tak więc od tego momentu możemy z dużą dozą pewności stwierdzić, że nienazwany do tej pory serial, spadkobierca opowieści o Westeros, będzie nosił nazwę The Long Night.

Prequel Gry o tron ma opowiadać o zdarzeniach dziejących się w tak zwanej Erze Herosów, na kilka tysięcy lat przed wydarzeniami, które znają do tej pory fani książek i serialu. W produkcję, oprócz Jane Goldman, George’a R.R. Martina i Naomi Watts, zaangażowani są między innymi Vince Gerardis, współpracujący wcześniej przy Grze o tron oraz Daniel Zelman, znany dzięki produkcji takich seriali jak Bloodline i Układy.

Tymczasem 8. Sezon Gry o tron będzie miał swoją premierę już w przyszłym roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

22 odpowiedzi na “George R.R. Martin wita Naomi Watts i zdradza tytuł spin-offu Gry o tron”

  1. Mogli by zrobić prequel o tym co odkryje John Snow za murem, czy nie ma więcej królów ciemności i oczywiście co spodka Aryię poza granicami map. Cieszę się że poznamy trochę genezę GoT, Ale chciał bym zobaczyć pełen potencjał Aryi, podczas jej podróży i do tego jest w tym duże pole do popisu, ponieważ twórca może wymyślić co chce, bo nie trzyma go już fabuł Powieści lodu i ognia. No chyba że się mylę, bo w sumie nie czytałem i nie wiem czy książka opisuje dalsze przygody bohaterów z filmu. Ale było by to na pewno spoko :D :D :D NIe wiem czy dobrze piszę Aryia? :p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...