Naomi Watts zostanie charyzmatyczną liderką w nowym serialu w uniwersum Gry o tron

News/Seriale 31.10.2018
Naomi Watts zostanie charyzmatyczną liderką w nowym serialu w uniwersum Gry o tron

Naomi Watts zostanie charyzmatyczną liderką w nowym serialu w uniwersum Gry o tron

Naomi Watts to aktorka współpracująca z największymi hollywoodzkimi reżyserami w kultowych dziełach, jak Twin Peaks czy Birdman. Gwiazda wkrótce powiększy swoje CV o kolejną popularną serię. Zagra w prequelu Gry o tron.

Angielska aktorka rozpoczęła swoją karierę w latach 90. Zagrała wtedy w takich produkcjach, jak Bezkresne Morze Sargassowe i Niebezpieczna piękność. Prawdziwą sławę zyskała jednak dzięki występowi w filmie Davida Lyncha – Mulholland Drive. Dzięki swojej magnetycznej, nietypowej kreacji Watts zaczęła otrzymywać najróżniejsze propozycje.

W kolejnych latach grała w wielkich blockbusterach jak King Kong czy Ring 2, ale też w mniejszych, bardziej artystycznych projektach. Wystarczy wspomnieć film 21 gramów, za który otrzymała nominację do Oscara, czy Funny Games U.S. Obecnie Watts ma status niepodważalnej gwiazdy, dlatego nie dziwi jej najnowsza rola.

Naomi Watts zagra w uniwersum serialu Gra o tron. Otrzymała główną rolę w pilocie prequela.

gra o tron naomi watts

Produkcja umiejscowiona będzie tysiące lat przed wydarzeniami znanymi z sagi George’a R.R. Martina i serialu HBO. Opowie o końcu Ery Herosów i wojnie Azora Ahaia z Innymi. Na temat roli Watts wiadomo na razie niewiele. Jak donosi portal Variety, ujawniono tylko, że wcieli się w charyzmatyczną bywalczynię salonów, która skrywa mroczny sekret.

Od pewnego czasu wiadomo było, że HBO prowadzi castingi do produkcji. Ujawnienie udziału Watts na pewno jeszcze dodatkowo zwiększy zainteresowanie fanów, ale też zwykłych serialomaniaków, którzy będą poszukiwać nowego serialu po zakończeniu House of Cards i Gry o tron. W planach jest także stworzenie kilku innych spin-offów hitowego dzieła HBO, ale prace nad nimi ruszą dopiero po skończeniu pilota serialu z Naomi Watts na pokładzie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Co słychać u Jona Snow? Kit Harington opowiedział, co myśli o MCU i zdradził, kogo z uniwersum „Harry’ego Pottera” chce zagrać

„Gra o tron” dobiegła w tym roku końca, ale Kit Harington nie może narzekać na nudę. Aktor bierze udział w pracach nad jednym z nowych filmów 4. fazy Marvel Cinematic Universe i zdradził, co czuje w związku z rolą w „Eternals”. Opowiedział też o swoim stosunku do dużych uniwersów filmowych, a w szczególności do „Harry’ego … Continued

News/Film 14.10.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...