Padł pierwszy klaps na planie trzeciego sezonu Domu z papieru

News/Seriale 25.10.2018
Padł pierwszy klaps na planie trzeciego sezonu Domu z papieru

Padł pierwszy klaps na planie trzeciego sezonu Domu z papieru

Dobre wieści dla fanów serialu Dom z papieru od Netfliksa. Prace na planie trzeciego sezonu właśnie się oficjalnie rozpoczęły.

Trzecia część Domu z papieru pojawi się na ekranach naszych telewizorów dopiero w przyszłym roku. Na szczęście przynajmniej mamy na co czekać – co prawda produkcja nowego sezonu nie była zagrożona, ale w Netfliksie wszystko może się zdarzyć.

Wiemy, kto z wiodących bohaterów wróci w przyszłym sezonie. W prezentowanym niżej klipie i NA liście płac znajdziemy takich aktorów, jak Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (koroner Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez).

Pojawią się też nieznajome twarze. Oto nowe postaci z trzeciego sezonu Domu z papieru.

Będą to Hovik Keuchkerian (jako Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) oraz Rodrigo de la Serna (Inżynier). Prowadzeniem serialu po raz kolejny zajmie się Álex Pina, reżyserem zaś będzie Jesús Colmenar. Uważni widzowie zwrócą jednak uwagę na jeden, intrygujący szczegół.

W materiałach promocyjnych pojawia się również postać Berlina (w tej roli Perdo Alonso). Zapewne wszyscy pamiętacie zakończenie drugiego sezonu, więc jego powrót rodzi wiele pytań. Tym samym ostrzegam osoby, które jeszcze nie oglądały drugiego sezonu: w komentarzach pod tekstem prawdopodobnie pojawią się spoilery.

Trzeci sezon Domu z papieru traktowany jest ponoć przez Netfliksa bardzo poważnie.

Nic dziwnego. Wszak Dom z papieru to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na platformie Netflix. Za jego produkcję nadal odpowiada Vancouver Media. Z kolei Álex Pina ma kontrakt na wyłączność z Netfliksem.

Netflix zapowiada też, że w trzecim sezonie ważny będzie nie tylko sam napad. Niestety nie wiemy na razie co to dokładnie oznacza. Na pewno jednak czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje. No i oczywiście na samą premierę.

Pierwsze sezony serialu obejrzycie na Netfliksie.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Proceder” o Tomaszu Chadzie trafi na platformę Netflix już w marcu

Inwazja polskiego kina na platformę streamingową Netflix trwa w najlepsze. Od jakiegoś czasu do zasobów polskiej, a często i światowej biblioteki giganta VOD trafia coraz więcej polskich produkcji. Teraz, w zaledwie kilka miesięcy od swojej kinowej premiery, film „Proceder” również pojawi się w przepastnych zbiorach serwisu.

News/Film 25.02.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...