Nie widzieliście jeszcze Nielegalnych? Pierwszy odcinek obejrzycie za darmo na Player.pl

News/Seriale 22.10.2018
Nie widzieliście jeszcze Nielegalnych? Pierwszy odcinek obejrzycie za darmo na Player.pl

Nie widzieliście jeszcze Nielegalnych? Pierwszy odcinek obejrzycie za darmo na Player.pl

Wczoraj wieczorem stacja Canal+ wyemitowała dwa pierwsze odcinki nowego serialu Nielegalni. Pierwszy odcinek możecie obejrzeć za darmo na platformie Player.pl.

Serial Nielegalni, na podstawie powieści byłego agenta wywiadu Vincenta V. Severskiego, opowiada o działalności specjalnej komórki polskiego wywiadu. Szefem wydziału Q jest grany przez Grzegorza Damięckiego Konrad Wolski. Agent dowiaduje się o planach zamachu terrorystycznego. Jego zadaniem będzie udaremnienie go.

Czytaj także: „Przez lata w serialach trzeba było mieć taką łatwość i gotowość” – rozmowa z Grzegorzem Damięckim o serialu Nielegalni

Nielegalni opierają się na bestsellerowej powieści byłego funkcjonariusza Agencji Wywiadu, znanego pod pseudonimem Vincent V. Severski. Twórca był od samego początku zaangażowany w produkcję serialu. Nielegalni mają pokazać działalność polskich szpiegów z bardziej mrocznej strony. Zdjęcia do serii powstawały w Polsce, a także w Stambule, Mińsku i Sztokholmie.

nielegalni za darmo vincent v. severski

Oprócz Damięckiego w serialu występują także m.in.: Filip Pławiak (Czerwony pająk), Sylwia Juszczak (Odwróceni), Agnieszka Grochowska (Obce niebo), Adam Woronowicz (Pakt), Tomasz Schuchardt (Cicha noc), Ireneusz Czop (Pokłosie), Jan Frycz (Baby blues), Arkadiusz Detmer (Symetria), Andrzej Seweryn (Ostatnia rodzina), norweska aktorka Synnøve Macody Lund (The Girl in the Spider’s Web), Sergey Frolov (Devushka s kosoy) czy Fatima Gorbenko (Dedushka).

Za reżyserię Nielegalnych odpowiadają Leszek Dawid (odcinki 1-5) oraz Jan P. Matuszyński (odcinki 5-10), który na swoim koncie ma 2. sezon Watahy i Ostatnią rodzinę.

Nielegalni – gdzie obejrzeć?

Pierwszy odcinek serialu obejrzycie za darmo w ofercie Player+ na player.pl. Na platformie znajdują się też dwa kolejne epizody, jednak wymagają one wykupienia dostępu.

Pierwsze trzy odcinki zostały udostępnione już w sobotę 20 października o godzinie 18:00 za pomocą nc+ GO oraz nc+ GO TV i w kolekcjach Canal+ VOD 4K oraz Canal+ VOD. Warto jednak pamiętać, że oferta dotyczy tylko abonentów posiadających opcję dodatkową osiem kanałów Canal+. Na nc+ GO i nc+ GO TV z tygodniowym wyprzedzeniem będzie można także zobaczyć kolejne odcinki Nielegalnych.

Dodatkowo przez pierwszy tydzień, od 22 października, premierowy odcinek serialu dostępny będzie na stronie nielegalni.canalplus.pl.

Premiery kolejnych odcinków w każdą niedzielę o 21:30 na antenie Canal+.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

12 odpowiedzi na “Nie widzieliście jeszcze Nielegalnych? Pierwszy odcinek obejrzycie za darmo na Player.pl”

 1. “Warto jednak pamiętać, że oferta dotyczy tylko abonentów posiadających opcję dodatkową osiem kanałów Canal+. ” – ciekawe, ja mam 6 kanalow Canal+ i tez mam ten serial dostepny.

   • Myślę że raczej głupoty piszecie lub kopiuj/wklej gotowe press release’y. Albo nauczyć się ich czytać
    W czwartkowym gdzie piszą o tym że będą odcinki dostępne w z tygodniowym
    wyprzedzeniem, jest mowa
    o abonentach nic+ posiadających
    opcje dodatkowa CANAL+. Podlinkowac materiał prasowy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...