Już dzisiaj finał serialu Pułapka. To koniec męki bohaterek i widzów, przynajmniej na razie

News/Seriale 14.10.2018
Już dzisiaj finał serialu Pułapka. To koniec męki bohaterek i widzów, przynajmniej na razie

Już dzisiaj finał serialu Pułapka. To koniec męki bohaterek i widzów, przynajmniej na razie

Chociaż opinie na temat serialu są skrajnie różne, to my witamy finał Pułapki z dużą ulgą. Ostatni odcinek 1. sezonu produkcji obejrzymy już dziś w stacji TVN.

Nie da się ukryć, że 2018 rok to pewien przełom na polskim rynku serialowym. Obejrzeliśmy już kilka dobrych pozycji, takich jak Kruk. Szepty słychać po zmroku czy Rojst, a na swoją premierę czekają kolejne, m.in. Nielegalni od Canal+ czy pierwszy polski serial Netfliksa, 1983. Wśród udanych tytułów nie ma jednak Pułapki, która zapowiadając się jako przyzwoity serial stacji TVN, szybko zgasiła nasze nadzieje.

Oklepana, sztampowa fabuła wspiera się tutaj na niewiarygodnie zbudowanych postaciach i zdarzeniach. Tak absurdalnych, że czasem trzeba przecierać oczy ze zdziwienia.

pułapka recenzja
fot. TVN/Mirosław Sosnowski

Agata Kulesza gra w Pułapce Olgę Sawicką, pisarkę dręczoną przez demony niemocy twórczej, alkoholizmu i depresji po śmierci męża. Autorka kryminałów trafia na reportaż w telewizji, który opowiada o tajemniczym zaginięciu jednej z podopiecznych domu dziecka. Następnego dnia, będąc na miejscu podczas spotkania autorskiego, jej uwagę przykuwa Ewa, cicha dziewczyna gnębiona przez pozostałe nastolatki z placówki. Gdy Sawicka prosi o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę, okazuje się, że pisarka wylądowała w samym środku zagadki kryminalnej.

Finał pierwszego sezonu Pułapki to jedno, ale czy będzie druga odsłona?

agata kulesza
fot. TVN/Mirosław Sosnowski

Edward Miszczak z TVN-u oficjalnie potwierdził prace nad 2. sezonem Pułapki. Władze stacji przewidują premierę kolejnej odsłony jesienią przyszłego roku. Jak zapewnia Miszczak, scenariusz nowej serii Pułapki ma być tak dobry, jak debiutanckiego sezonu. Co to tak naprawdę oznacza, możemy się chyba tylko domyślać.

6. odcinek Pułapki obejrzycie dzisiaj o 21:30 na antenie TVN oraz w serwisie Player.

*Zdjęcie tytułowe: Piotr Litwic/TVN

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

12 odpowiedzi na “Już dzisiaj finał serialu Pułapka. To koniec męki bohaterek i widzów, przynajmniej na razie”

    • Dokładnie. Przeintelektualizowane marudzenie. Jakby to był serial z Netflixa to pewnie byłoby to “genialne uniwersum, bohaterowie pełni tajemnic i wspaniała intryga”. No, ale to polski serial. Może niedociągnięcia w fabule są i nie jest to kino najwyższych lotów, ale bez przesady, jest niezły i naprawdę da się oglądać bez ciągnięcia na siłe przed ekran.

  1. Mnie też się nie podobał ale Pani redaktor przy każdym newsie mówi jak on fatalny. Po prostu proponuję o nim nie pisać lub nie odrzucać na siłę własnych opinii kiedy chodziło tylko o komunikat nt ostatniego odcinka.

  2. “Będąc na miejscu, jej uwagę przykuwa”??? Przecież to jest szkolny, podstawowy błąd stylistyczny. Zwracajcie choć trochę uwagę na poprawność tego, co tu piszecie. Może warto zatrudnić korektę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...