Netflix nie mógł się do tej pory pochwalić zbyt wieloma dobrymi serialami komediowymi. The Kominsky Method to produkcja, która ma szansę to odmienić. Na pokładzie Michael Douglas, Alan Arkin i twórca Teorii wielkiego podrywu.

Netflix to bezdyskusyjnie największa i najważniejsza platforma streamingowa. Tam właśnie tworzonych jest większość najlepszych obecnie seriali. Pod jednym względem Netflix wciąż pozostaje jednak w tyle. Chodzi oczywiście o produkcje komediowe.

W serwisie jest dostępnych wiele świetnych seriali komediowych. Większość z nich to jednak dzieła jedynie przez Netfliksa dystrybuowane. Może to wkrótce zmienić. Skąd ten optymizm? Bo w jednym serialu spotykają się takie talenty, jak Alan Arkin, Danny Devito, Alan Arkin i twórca Teorii wielkiego podrywu – Chuck Lorre.

The Kominsky Method zwiastun:

The Kominksy Method opowie historię przyjaźni dwóch podstarzałych mieszkańców Hollywood. Tytułowy bohater to niegdysiejszy gwiazdor, który nie ma już żadnych szans na wielkie role i dlatego decyduje się założyć szkołę aktorską. Wciąż spotyka się jednak regularnie ze swoim niegdysiejszym agentem.

Obaj mężczyźni wymieniają się spostrzeżeniami na temat starości i podupadającego zdrowia. Będą też musieli sobie radzić z szalonymi członkami rodziny i przyjaciółmi, którzy nie wiedzą, co to odpoczynek. The Kominsky Method zapowiada się na słodko-gorzką produkcję, przypominającą nieco głośny kilka lat temu film Młodość Paolo Sorrentino. Nie zabraknie też humoru typowego dla Lorre’ego.

the kominsky method zwiastun

Na szczęście The Kominsky Method nie będzie sitcomem. Twórca serialu Teoria wielkiego podrywu już raz podjął współpracę z Netfliksem. Rodzina w oparach zdecydowanie nie wyszła jednak Lorre’emu. Wydaje się, że odejście od formuły sitcomu wyjdzie mu na zdrowie.

W obsadzie The Kominsky Method oprócz Douglasa i Arkina pojawią się Nancy Travis, Sarah Baker i Danny Devito. W epizodycznych rolach zobaczymy także sławy z Miasta Aniołów jak Jay Leno, Lisa Edelstein, Emily Osment, Graham Rogers, Ann-Margret, Patti LaBelle, Ashleigh LaThorpe.

The Kominsky Method trafi na platformę 16 listopada.

Teksty, które musisz przeczytać:

„The Chilling Adventures of Sabrina” zaraz się skończy, a „The Crown” wręcz przeciwnie. Netflix przedłuża serial o 6. sezon

Serial „The Crown” w ostatnich latach był jednym z największych hitów na platformie Netflix. Mimo to firma postanowiła wraz z showrunnerem Peterem Morganem zakończyć opowieść o brytyjskiej rodzinie królewskiej na 5. sezonie. A przynajmniej tak wydawało się do dzisiaj. Właśnie ogłoszono bowiem, że produkcja potrwa nieco dłużej.

News/Seriale 09.07.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...