Dan Stevens w horrorze Netfliksa. Film Apostoł już teraz w serwisie

News/Film 12.10.2018
Dan Stevens w horrorze Netfliksa. Film Apostoł już teraz w serwisie

Dan Stevens w horrorze Netfliksa. Film Apostoł już teraz w serwisie

W bibliotece platformy Netflix znajduje się już kilka autorskich horrorów spod szyldu Netflix Original. Dziś dołącza do nich kolejny – film Apostoł z Danem Stevensem w roli głównej.

Dana Stevensa pokochał cały świat dzięki filmowi Gość z 2014 roku w reżyserii Adama Wingarda. Aktor wcielił się w nim w głównego bohatera, Davida, zwolnionego ze służby żołnierza, który trafia do domu rodziny swego zmarłego kolegi. Wcześniej Stevens znany był z występu w serialu Downton Abbey, a z kolei później zachwycił publikę swoją rolą w serialu Legion od stacji FOX. Teraz Stevens wcielił się w rolę mężczyzny, który musi uratować swoją siostrę z rąk tajemniczej sekty zamieszkującej wyspę.

Akcja filmu przeniesie nas na początek XX wieku, do 1905 roku.

Oprócz Dana Stevensa na ekranie zobaczymy m.in. Michaela Sheena, Lucy Boynton i Marka Lewisa Jonesa. Za reżyserię i scenariusz produkcji odpowiada Gareth Evans.

Apostoł idealnie wpisuje się w pomysł Netfliksa na to, jak realizować ich własne filmy.

Jedna głośna gwiazda w obsadzie, modny gatunek i voilà! Niestety, ten przepis nie udał się ani przy Outsiderze, ani przy Mute. Miejmy nadzieję, że z Apostołem będzie inaczej. Na szczęście z horrorami i thrillerami platforma do tej pory radziła sobie całkiem nieźle. Zarówno Gra Geralda i 1922 okazały się dobrymi produkcjami. Jaki jest film z Danem Stevensem? Możecie przekonać się już teraz.

Film Apostoł obejrzycie w serwisie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...