Żywe trupy nie czekają na Halloween. Początek 9. serii The Walking Dead można już obejrzeć na YouTubie

News/Seriale 05.10.2018
Żywe trupy nie czekają na Halloween. Początek 9. serii The Walking Dead można już obejrzeć na YouTubie

Żywe trupy nie czekają na Halloween. Początek 9. serii The Walking Dead można już obejrzeć na YouTubie

The Walking Dead wraca już w poniedziałek z 9. sezonem. Jego twórcy zachęcają do oglądania kolejnych odcinków i umieszczają w sieci pierwsze 5 minut nowej serii.

Opowieść o Żywych trupach i koegzystujących z nimi na ruinach cywilizacji ludziach od 9 lat zapewnia rozrywkę milionom ludzi na całym świecie. The Walking Dead nadal jest jednym z najpopularniejszych seriali w historii telewizji.

W ostatnich latach poziom produkcji był mocno nierówny, ale 9. sezon ma szansę tchnąć życie w szary i pozbawiony kolorów świat oraz w bohaterów, których losy śledzimy blisko dekadę. Otwarcie pilotażowego odcinka nowej serii daje na to nadzieję.

The Walking Dead – pierwsze 5 minut 9. serii.

Twórcy kanału FOX Polska w ramach akcji promocyjnej postanowili udostępnić w serwisie YouTube kilka minut pierwszego odcinka, aby dać widzom przedsmak tego, co ich czeka po weekendzie. W materiale wideo widzimy, w jaki sposób bohaterowie żyją po zakończeniu wojny ze Zbawcami pod wodzą Negana.

W oczy rzuca się to, w jak prowizoryczny sposób wzmacniają swoje domostwa i inne budynki użyteczności publicznej. Pierwszym bohaterem, którego widzimy, jest Rick. Wychodzi na taras, gdzie spotyka swoją (przyszywaną?) córkę oraz partnerkę, Michonne. Bawią się i śmieją.

Widzimy też, jak sobie radzi Daryl oraz kilku innych bohaterów. Pozostali są wspominani w dialogach, więc mamy potwierdzenie, że podczas przeskoku czasowego pomiędzy sezonami The Walking Dead nic im się nie stało. Nie wiadomo oczywiście, jak długo taki stan się utrzyma.

Co nas czeka w 9. serii The Walking Dead?

Od dawna wiemy, że obsadę serialu opuści w tym roku główny bohater. Oczywiście nie zobaczymy na tym fragmencie, w jaki sposób Rick Grimes pożegna się z towarzyszami, a niewykluczone, że również z życiem. Na to przyjdzie jeszcze czas, bo Andrew Lincoln wziął udział w kręceniu kilku odcinków.

Wiemy też, że bohaterowie wyruszą w jakąś podróż i wdadzą się w konflikty między sobą. Najpewniej wybuchnie burza na linii Rick-Maggie. Jest między nimi mnóstwo złej krwi ze względu na to, że przywódca ocalałych w Aleksandrii oszczędził Negana. Swoją drogą, Maggie też ma się w tym sezonie ulotnić. Ciekawe, w jaki sposób…

The Walking Dead wraca w Stanach Zjednoczonych z 9. sezonem z niedzieli na poniedziałek o 3:00 w nocy polskiego czasu.

W naszym kraju serial będzie można obejrzeć 8 października na antenie kanału FOX Polska 3:30, czyli pół godziny po amerykańskiej premierze. Ponowna emisja zaplanowana jest na godz. 22:00.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

17 odpowiedzi na “Żywe trupy nie czekają na Halloween. Początek 9. serii The Walking Dead można już obejrzeć na YouTubie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...