Mamy złe wieści – serial Rick i Morty za kilka dni zniknie z Netfliksa. To ostatnia szansa, żeby go obejrzeć

News/Seriale 05.10.2018
Mamy złe wieści – serial Rick i Morty za kilka dni zniknie z Netfliksa. To ostatnia szansa, żeby go obejrzeć

Mamy złe wieści – serial Rick i Morty za kilka dni zniknie z Netfliksa. To ostatnia szansa, żeby go obejrzeć

Animacje dla dorosłych mają się naprawdę świetnie. Szkoda, że Rick i Morty, jedna z najciekawszych produkcji ostatnich, lat zniknie z serwisu Netflix. 

Rick i Morty to serial naprawdę wyjątkowy. Opowiada o dziadku, który określeniu „szalony naukowiec” nadał zupełnie nowego znaczenia. Rick i jego wnuk, Morty, przeżywają razem niesamowite przygody. Nie są to jednak tylko podróże po różnych światach i planetach. Bohaterowie odwiedzają również alternatywne linie czasowe i wymiary. A ich wycieczki są również przyczynkiem do rozważań natury filozoficznej.

Rick i Morty to animacja bardzo pesymistyczna.

Twórcy nie obawiają się przesuwać granic, poruszać odważnych tematów i… są naprawdę bezwzględni dla bohaterów. Oglądając ten serial, można się poczuć naprawdę maleńkim.

Netflix: Rick i Morty znikają z platformy.

Czerwony serwis VoD – podobnie jak jego konkurenci – wykupuje licencje na ograniczony czas. To dlatego od czasu do czasu pojawiają się informacje, że jakieś produkcje znikają z platformy. Czasem jest to cała masa mało znanych filmów i seriali, czasem filmy, które zniknęły, pojawiają się następnego dnia. Niestety bywa, że brak jakiejś produkcji będzie wyjątkowo bolesny. Tak będzie zapewne z serialem Rick i Morty.

netflix rick i morty

Według informacji, którą możecie znaleźć na Netfliksie, obecne dotychczas trzy sezony produkcji, znikną z platformy już 10 października tego roku. Zostaje wam więc cały weekend, aby nadrobić zaległości, albo – tak jak ja – wrócić do ulubionych odcinków. Na ten moment nie wiemy, czy serial wróci do Netfliksa.

Wszystkie dotychczas opublikowane odcinki możecie oglądać w serwisie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (21)

198 odpowiedzi na “Mamy złe wieści – serial Rick i Morty za kilka dni zniknie z Netfliksa. To ostatnia szansa, żeby go obejrzeć”

 1. Mam Netfliksa od ponad 1,5 roku i zaczyna mnie to już naprawdę irytować. Mój stop coś znika, dosłownie dzień w dzień nius o tym. Naprawdę rozważam usunięcie konta.

   • Ale nie o to chodziło kiedy mówiło się, że streaming zakończy piractwo. Miało być, że za relatywnie niską kwotę masz stały dostęp do hitów oraz nowości co chwilę a tu okazuje się, że nowości na netfliksie to w większości kupa a stare hity znikają cały czas. Nie na darmo na netfliksie nie ma przeglądarki alfabetycznej bo każdy by się zorientował jak mizerna to jest oferta. Dodatkowo część filmów czy seriali nie wróci (np. Expanse) bo zmieniają się prawa własności. Tworzenie nowych platform też powoduje odejście tytułów. Zobacz ile już mamy – Netflix, Showmax, HBO, Amazon a jeszcze powstaje Disney i Apple.
    W tym tygodniu gruchnęła wieść, że piractwo się odradza. Pewnie, nie każdego stać na płacenie kilku nadawcom a tytuły znikają z oferty a z twardego dysku nic nie znika.

    • “Miało być, że za relatywnie niską kwotę masz stały dostęp do hitów oraz nowości co chwilę” – kto ci to powiedział? chyba sam tak sobie wymyśliłeś

 2. To jest całkowity brak szacunku dla użytkowników. Czy Netflix wcześniej nie wiedział, że kończy im się umowa? Nie mogli poinformować o tym wcześniej? Planowałam obejrzeć ten serial w późniejszym terminie, a teraz co, mam obejrzeć kilkadziesiąt odcinków w cztery dni?

 3. Być może możliwość oglądania w trybie offline jest po to, żeby móc bezpiecznie odłożyć oglądanie na później?

  Można też wspomnieć, że ten serial można oglądać w TV na Comedy Central Family.

 4. Mogą usuwać już z 5 razy robiler maraton ;)
  Tylko 4 jak wyjdzie muszą dodać :D A znając życie za jakiś czas znowu wrzucą. Powinni się dogadać z ekipą Ricka i zrobić jakiś serial. Albo lepiej ze stacją która jest właścicielem praw i zostać współ producentem. :)

 5. Zrezygnowanie z subskrypcji od tego miesiąca było dobrą decyzją. Wszystko co fajne wylatuje i jest zastępowane produkcjami wciskającymi ludziom w gardło ideologię SJW. Nie każdy ma na to ochotę. Get woke, go broke !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...