Joaquin Phoenix podburza tłum. Nowe zdjęcia z planu filmu Joker

News/Film 24.09.2018
Joaquin Phoenix podburza tłum. Nowe zdjęcia z planu filmu Joker

Joaquin Phoenix podburza tłum. Nowe zdjęcia z planu filmu Joker

Dostajemy coraz większe porcje tortu o nazwie Joker. W sieci ukazały się kolejne zdjęcia Joaquina Phoenixa w roli Księcia Zbrodni Gotham. Tym razem aktor zaprezentował się w pełnym kostiumie.

Parę dni temu wreszcie mogliśmy zobaczyć Joaquina Phoenixa w makijażu demonicznego klauna. Choć tym razem make-up arcywroga Batmana nie budził żadnych upiornych skojarzeń, to widzowie bardzo ciepło przyjęli nowy wizerunek postaci. Apetyty na kolejne materiały zza kulis są więc bardzo wysokie. Teraz można je zaspokoić przynajmniej na chwilę.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu Joker.

Widzimy na nich Arthura Flecka już po pełnej transformacji w swoje alter ego. Superzłoczyńca nie tylko ma na sobie wspomniany makijaż, ale także charakterystyczny dla tej postaci garnitur w dość niecodziennym kolorze. Co więcej, na udostępnionych przez Standard.co.uk fotografiach widzimy też popleczników Jokera.

Wygląda na to, że w filmie Fleck nie będzie ukrywał swojej tożsamości przed światem. Zapewne zechce także udzielać się na arenie politycznej, o czym świadczą widoczne na transparentach hasła. Można z nich także wywnioskować, że do tajemnic nie będzie też należeć niechęć czy swego rodzaju uraza Jokera względem Thomasa Wayne’a.

Joaquin Phoenix Joker
Źródło: https://www.standard.co.uk/showbiz/celebrity-news/joaquin-phoenix-pictured-in-full-joker-costume-as-gotham-city-criminal-terrifies-new-york-commuters-a3943936.html

Podburzenie miejskiej biedoty przeciwko elitom to dla Księcia Zbrodni żadna sztuka. Pytanie tylko, na jakie konkretne środki zdecydowali się twórcy? I jak w ogóle dojdzie do zawiązania relacji pomiędzy Fleckiem a Waynem? Szczegóły fabuły trzymane są pod kluczem, więc dowiemy się tego pewnie dopiero podczas seansu.

Na razie na wszystkich udostępnionych materiałach króluje Joaquin Phoenix.

Ciekawe, kiedy przyjdzie nam zobaczyć bohaterów granych przez resztę obsady. Warto przypomnieć, że w Jokerze zagrają także Robert De Niro, Zazie Beetz czy Brett Cullen. Możliwe jednak, że ich twarze pojawią się dopiero w zwiastunie produkcji albo w ogóle w samym filmie, którego premierę przewidziano na październik 2019 r.

Teksty, które musisz przeczytać:

Szykujcie się na spotkanie z Joaquinem Phoenixem i mrokiem Gotham. „Joker” od listopada na HBO i HBO GO

Dla wielu widzów „Joker” to najlepszy dowód na to, że kino superbohaterskie potrafi dostarczać wybitne i głęboko artystyczne tytuły a nie tylko prostą rozrywkę. Nie wszyscy fani wielkiego kina mieli już jednak okazję oglądać produkcję, za którą Joaquin Phoenix i Hildur Guonadottir otrzymali Oscary. Dzięki HBO wkrótce otrzymają okazję to nadrobić.

News/Film 22.10.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...