Czekają was Nowe porządki. Już dziś sequel Pitbulla w TVP 2

News/Film 14.09.2018
Czekają was Nowe porządki. Już dziś sequel Pitbulla w TVP 2

Czekają was Nowe porządki. Już dziś sequel Pitbulla w TVP 2

Druga część Pitbulla w reżyserii jednego z najbardziej kontrowersyjnych twórców polskiego kina, Patryka Vegi, już dziś zagości w naszych telewizorach. O 23:00 na TVP 2 obejrzycie film Pitbull. Nowe porządki.

Chyba jeszcze nikt nie podzielił tak polskiej publiczności jak Patryk Vega swoimi filmami. Aż dziwię się, że nie natknęłam się na mema o tym, że reżyser wziął miliony, a wciąż chce kręcić Pitbulle. Całkiem by mnie to rozbawiło, ale nie napiszę przecież, że śmieję się teraz, bo to bardziej przykre niż Botoks zaśmiewać się z własnego żartu.

Przygoda Vegi z Pitbullem rozpoczęła się trzynaście lat temu (dacie wiarę?).

W 2005 roku reżyser nakręcił Pitbulla, a potem na bazie filmu stworzył jeden z lepszych polskich seriali kryminalnych, jaki powstał. Ten oczywiście dostał ten sam tytuł co jego pierwowzór. Po kilkunastu latach Vega postanowił powrócić do swoich początków i wyreżyserował produkcję Pitbull. Nowe porządki w większości z nową obsadą i fabułą, która tylko nawiązuje do wydarzeń z “jedynki”.

pitbull królowa chuliganów

Film Pitbull. Nowe porządki obejrzymy dziś, 14 września, w TVP 2 o 23:00.

W tej części serii w głównych rolach zobaczymy Piotra Stramowskiego, Maję Ostaszewską, Tomasza Oświecińskiego, a także Bogusława Lindę, Andrzeja Grabowskiego, Agnieszkę Dygant czy Krzysztofa Czeczota.

Fabuła skupia się na postaci Majamiego (w tej roli Piotr Stramowski), policjanta, który musi rozpracować grupę mokotowskich gangsterów. Ale nie tylko przestępcy będą stali mu na drodze. Aby zwiększyć szanse na powodzenie Majami będzie musiał współpracować ze stróżami prawa z innej warszawskiej komendy. A to nie będzie łatwe, zwłaszcza, że mężczyzna jest wyjątkowo niepokorny.

Przypomnijmy, że po Nowych porządkach Vega wyreżyserował kolejną część Pitbulla, czyli Niebezpieczne kobiety. Potem na chwilę pałeczkę odebrał mu Władysław Pasikowski, który dostarczył nam jedno z najlepszych dzieł z serii, czyli Ostatniego psa. W tym roku Patryk Vega ogłosił jednak, że odkupił prawa do cyklu Pitbull i kolejny film spod tego szyldu w jego reżyserii ukaże się w 2021 roku. Będzie nosił tytuł Pitbull. Królowa chuliganów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Czekają was Nowe porządki. Już dziś sequel Pitbulla w TVP 2”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...