American Vandal dopiero się rozkręca. 2. sezon sprawi, że oniemiejecie z wrażenia

News/Seriale 14.09.2018
American Vandal dopiero się rozkręca. 2. sezon sprawi, że oniemiejecie z wrażenia

American Vandal dopiero się rozkręca. 2. sezon sprawi, że oniemiejecie z wrażenia

American Vandal to mockument od Netfliksa, który kpi sobie z dokumentalnych serii kryminalnych. Debiutancka seria okazała się strzałem w dziesiątkę i rzeczywiście potrafiła rozbawić. 2. sezon produkcji zapowiada się jeszcze bardziej rozbrajająco.

Jeżeli dobrze pamiętacie 1. sezon serialu American Vandal, to wiecie, że liceum wstrząsnęła sprawa tajemniczych penisów na samochodach pracowników szkoły. Ktoś namalował sprejem męskie przyrodzenia na ponad dwudziestu pojazdach, licząc na to, że sprawa się nie wyda. Władze placówki szybko oskarżyły o ten czyn jednego niezbyt inteligentnego ucznia, Dylana, który zasłynął z rysowania penisów np. na tablicy szkolnej.

Dwóch nastolatków, Peter i Sam, postanawiają przyjrzeć się sprawie bliżej.

Nie wierzą, że Dylan jest winny, a przynajmniej nie mają takiej pewności. Ich celem jest nakręcenie filmu dokumentalnego o tej sprawie i tym samym odnalezienie przestępcy, tytułowego amerykańskiego wandala.

W nowym sezonie serialu Peter i Sam przyjrzą się innej sprawie i przeprowadzą nowe śledztwo.

Pewnego dnia w szkole dochodzi o wielkiego zatrucia. Wszyscy uczniowie po spożyciu jedzenia z licealnej stołówki dostają biegunki. Dzieciaki nie docierają do toalet, a na korytarzu rozgrywają się dantejskie sceny. Kto za tym stoi? I jaki był cel tego wandala? Prawdę będą próbowali odkryć główni bohaterowie.

2. sezon serialu American Vandal zobaczysz w serwisie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...