TVN i Remigiusz Mróz łączą siły. Ruszyły zdjęcia do serialu z Chyłką

News/Książki 12.09.2018
TVN i Remigiusz Mróz łączą siły. Ruszyły zdjęcia do serialu z Chyłką

TVN i Remigiusz Mróz łączą siły. Ruszyły zdjęcia do serialu z Chyłką

Remigiusz Mróz i TVN działają razem i rozpoczęli pracę nad nowym serialem. Bohaterką serialu będzie Joanna Chyłka.

Kto zetknął się przynajmniej przez szybę księgarni ze współczesną polską literaturą popularną, ten musi mieć świadomość istnienia Remigiusza Mroza. To pisarz płodny, chociaż użycie tego wyświechtanego określenia powinno być karalne. Mróz pisze szybko i zdaniem wielu bardzo zajmująco, chociaż to jest już kwestią gustu. Nie zmienia to jednak faktu, że na swoich książkach dorobił się nie tylko miana “najpopularniejszego polskiego pisarza”, ale również ogromnej grupy fanów.

Setki tysięcy czytelników nie mogą się mylić.

Prawdopodobnie z takiego założenia wyszli włodarze TVN-u, którzy postanowili zekranizować jego powieści. Mowa o serii, która doczekała się już siedmiu tomów (ósmy w drodze). Jej bohaterką jest prawniczka Joanna Chyłka, a w skład cyklu wchodzą m.in. Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet.


Mróz poinformował w swoich mediach społecznościowych, że prace nad serialem już trwają. Produkcję będzie można obejrzeć jesienią i będzie dostępna w Player.pl. Autor nie zdradził, kto zagra główną rolę, ale gdzieniegdzie można usłyszeć, że w Chyłkę wcieli się Małgorzata Kożuchowska. Serial ma nakręcić Łukasz Palkowski, który ostatnio zaszczycił nas Pułapką.

To nie jest jedyny serial na podstawie twórczości Mroza.

Ekranizacji ma doczekać się również seria z komisarzem Frostem, a także cykl z Seydą i Hauerem. Przypomnijmy, że Remigiusz Mróz ma ambitne plany podbicia zagranicznych rynków i ma już na tym polu pewne sukcesy.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

27 odpowiedzi na “TVN i Remigiusz Mróz łączą siły. Ruszyły zdjęcia do serialu z Chyłką”

  1. błagam tylko nie Kożuchowska, lubie tą aktorke ale z całym szacunkiem nie pasuje mi do tej postaci. Pani Małgorzata jest juz wszedzie. Lepiej d tej pastaci Pasowała by Pani Cielecka, która idealnie pasowała by do tej roli. Joanna Chyłka jest pełna sprzczności i nie pozorna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...