Będzie więcej nowych seriali od stacji TVN. Dostaniemy aż 10 produkcji

News/Seriale 11.09.2018
Będzie więcej nowych seriali od stacji TVN. Dostaniemy aż 10 produkcji

Będzie więcej nowych seriali od stacji TVN. Dostaniemy aż 10 produkcji

TVN nie zwalnia tempa w przygotowywaniu oryginalnych produkcji. W ciągu następnych sezonów stacja planuje dodać do swojej oferty 10 nowych seriali. Na razie trwają prace nad czterema z nich.

W dobie serwisów streamingowych stacje telewizyjne muszą się mocno gimnastykować, by zachować swoich widzów. Dlatego każda szanująca się grupa dodaje do swojej ramówki oryginalne seriale. Ledwie w niedzielę na TVN-ie mogliśmy oglądać premierowy odcinek Pułapki, a stacja już pracuje nad kolejnymi projektami.

Obecnie trwają prace nad 10 nowymi serialami.

W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl dyrektor programowy Grupy TVN Discovery Edward Miszczak przyznał, że znajdują się one w różnej fazie. Zaawansowane działania prowadzone są jednak w przypadku czterech projektów. Każdy jest obecnie rozwijany przez zespół scenarzystów.

Pierwszy z nich skupi się na losach trzech rodzin, które połączył przeszczep łańcuchowy. Serial inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami z 2015 roku, jednak przedstawi historię całkowicie fikcyjną. Całość liczyć będzie sześć odcinków. Drugim projektem jest Polska 2050, futurystyczny sitcom, w którym realia społeczno-gospodarcze wyglądają zupełnie inaczej. Nasz kraj jest w nim potęgą technologiczną i to rodzimy rynek pracy przyciąga obywateli Niemiec czy Francji. Scenariusz to Polski 2050 przygotuje Marcin Baczyński, autor fabuły do Listów do M. czy Aż po sufit!.

TVN nowe seriale

TVN przygotowuje także kolejny serial z Małgorzatą Kożuchowską.

Motywacją do tego projektu jest sukces serialu Druga szansa. Stacja idzie za ciosem i chce dać widzom nowy tytuł z popularną aktorką w roli głównej. Na razie nie wiadomo jednak, o czym miałaby opowiadać ta produkcja.

Ponadto na tapecie jest także nowa odsłona kultowych Odwróconych. 2. sezon zostanie oparty na historii tzw. „młodego Pruszkowa”, który został rozbity zaledwie kilka lat temu. Kilka dni temu ruszyły prace na planie tej produkcji, jednak data premiery nie jest jeszcze znana.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

31 odpowiedzi na “Będzie więcej nowych seriali od stacji TVN. Dostaniemy aż 10 produkcji”

    • Trudno będzie. Może coś z pościgami octavią combi za passatem tdi? Gdzieś w tajemniczym Pomiechówku? Do kroćset, to mogłoby się udać..! Tylko czy TVN udźwignie ciężar sławy?

  1. Fajnie ale co z tego skoro wiadomo jak to jest ostatnio z tymi serialami NIEParadokumentalnymi z kanonu TVN “TVN robi niestety to, co zwykle. Widać, że ktoś miał pomysł na fabułę, widać, że udało się zaangażować topowe nazwiska z polskiej branży filmowej i serialowej. Nie widać tylko jednego – że te starania na coś się zdały”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...