Netflix opublikował oficjalną zapowiedź 3. sezonu serialu o niewidomym mścicielu z Hell’s Kitchen. Bohater musi wybrać, czy chce walczyć ze złem jako Matt Murdock czy Daredevil. I chyba znamy już odpowiedź.

To od tej postaci zaczął się romans Netfliksa i Marvela. To ona przetarła szlak pozostałym członkom Defenders, a także Punisherowi. Co więcej, od czasu, gdy ostatni raz oglądaliśmy ją w solowym projekcie, dostaliśmy aż siedem sezonów innych produkcji z netfliksowej części MCU. Jednak Matt Murdock powraca.

W sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu serialu Daredevil.

Jeśli obejrzeliście już całą nową serię Iron Fista, to wiecie, że ten materiał pochodzi ze sceny po napisach tamtej produkcji. Wygląda na to, że niewidomy bohater znowu musi zadbać o bezpieczeństwo Hell’s Kitchen, choć fabuła nowej odsłony nie jest jeszcze znana. Tym razem pewnie ucieknie się do brutalniejszych metod; jak sam mówi, mrok reaguje tylko na mrok, więc do arsenału postaci mogą wejść brudna walka i wszelkiego rodzaju sztuczki. Świadczy o tym choćby fakt, że Murdock ma swój stary kostium, reprezentujący mroczniejsze oblicze bohatera.

Choć Daredevil raczej nie zostanie drugim Punisherem, to takie deklaracje mogą budzić pewne obawy. Niepokój wyraził nawet sam Iron Fist, choć pozostali członkowie Defenders nie wydali się zbyt przejęci krwawiącym kolegą po fachu.

Daredevil – obsada

W 3. sezonie zobaczymy oczywiście Charliego Coksa jako tytułowego bohatera. Do swoich ról powrócą także Elden Henson, Deborah Ann Woll oraz Vincent D’Onofrio jako odpowiednio Foggy Nelson, Karen Page i Wilson Fisk. W nowych odcinkach powróci także grana przez Rosario Dawson Claire Temple. Do ekipy dołączyło także kilka nowych twarzy, m.in. Jay Ali, Wilson Bethel czy Joanne Whalley, która wcieli się w Maggie, matkę Matta.

Daredevil powróci w nowej odsłonie jeszcze w tym roku, choć nie podano konkretnej daty. Ja stawiam na drugą połowę listopada albo grudzień.

Teksty, które musisz przeczytać:

Uważacie, że Netflix za szybko kasuje wasze ukochane seriale? Sprawdziliśmy, ile sezonów dostały poszczególne produkcje

Wśród wielu widzów i dziennikarzy Netflix ma opinię platformy, która bardzo szybko kasuje swoje oryginalne produkcje. Fani poszczególnych seriali często czują się oszukani i narzekają, że gigant za szybko odrzucił ich ulubiony program, żeby zrobić miejsce na następne. Czy takie opinie są bliskie rzeczywistości? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Analiza/VOD 04.07.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...