Tyrion jest zazdrosny o romans Daenerys i Jona? Peter Dinklage zdradził, co postać sądzi na ten temat

News/Seriale 07.09.2018
Tyrion jest zazdrosny o romans Daenerys i Jona? Peter Dinklage zdradził, co postać sądzi na ten temat

Tyrion jest zazdrosny o romans Daenerys i Jona? Peter Dinklage zdradził, co postać sądzi na ten temat

Siódmy sezon serialu Gra o tron dostarczył fanom serii niejedną niespodziankę. Jedną z największych był romans między dwójką głównych kandydatów do zdobycia Żelaznego Tronu. Tylko co o tym sądzi Tyrion? Odpowiedzi należy szukać u Petera Dinklage’a.

Uwaga! Tekst zawiera spoilery dotyczące siódmego sezonu Gry o tron.

Wielbiciele Gry o tron z niecierpliwością oczekują na ósmy sezon produkcji. Wszelkie informacje dotyczące finału hitowego serialu są jednak na razie ukryte za zasłoną tajemnicy. Nie przeszkadza to jednak fanom analizować i badać fragmentów poprzednich sezonów. A wszystko po to, by jak najlepiej przewidzieć fabułę Gry o tron.

Jednym z najmocniej dyskutowanych wątków siódmego sezonu produkcji HBO była przyszłość (i przeszłość Jona Snow). Przewidywania fanów zostały potwierdzone – Snow faktycznie okazał się owocem romansu między Rhaegarem Targaryenem i Lyanną Stark. Czyni go to pełnoprawnym kandydatem do Żelaznego Tronu. Ale jednocześnie czyni związek z Daenerys Targaryen bardzo kłopotliwym.

Jon i Daenerys nie tylko wspólnie walczą o panowanie nad Westeros, ale zostali też kochankami.

gra o tron hbo

Świadkiem wspólnej nocy bohaterów (nieświadomych swojego pokrewieństwa) jest Tyrion. Mężczyzna nie komentuje sytuacji w żaden sposób, ale ma na twarzy trudny do zidentyfikowania wyraz twarzy. Dziennikarz Entertainment Weekly zapytał Petera Dinklage’a o uczucia Tyriona w tej scenie. Aktor wcielający się rolę Lannistera z początku zażartował, że jego postać nie mogła spać przez romansującą parę. Po chwili udzielił jednak wyczerpującej odpowiedzi:

To skomplikowane. Tyrion często nie oddziela spraw zawodowych od prywatnych. To jasne, że darzy Daenerys uczuciem. Kocha ją – a przynajmniej tak mu się wydaje. Ale kwestionuje to, bo nie ma najlepszych wspomnień z dawnych miłości. W jego uczucia wkradła się zazdrość. A jednocześnie kocha też Jona Snowa. Z Daenerys i Jonem łączy go bycie outsiderem.

Dinklage przyznał też, że Tyrion ma wątpliwości co do romansu swoich towarzyszy z powodów strategicznych. Wie, że polityka i pasja nie idą w parze. Ich romans może być niebezpieczny dla wszystkich. W obawach Tyriona jest sporo słuszności, a przecież żadne z trójki zainteresowanych nie wie jeszcze, że Jon jest potomkiem Targaryena. Ujawnienie tej informacji może zupełnie zmienić układ sił.

Gra o tron planowo wraca z ósmym sezonem w 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Tak mogła wyglądać „Gra o tron”. W sieci są fragmenty nowej książki o kulisach powstania serialu

„Gra o tron” to serial, który jest wspominany przez widzów tak z nostalgią czy sentymentem, jak i olbrzymią złością. Wszystko przez ostatnie sezony, które w dużej mierze zniszczyły legendę serialu. Nie oznacza to jednak, że wcześniej produkcja przebiegała bez problemów. Potwierdza to nowa książka „Fire Cannot Kill a Dragon: Game of Thrones and the Untold … Continued

Artykuł/Książki 15.09.2020

Dołącz do dyskusji (6)

10 odpowiedzi na “Tyrion jest zazdrosny o romans Daenerys i Jona? Peter Dinklage zdradził, co postać sądzi na ten temat”

  1. 1. Tytuł jest spoilerem, ja wiem, że sporo czasu minęło ale np. ja nadrabiałem to niedawno.
    2. Nie pamiętam dobrze, ale czy Danny to nie jest przypadkiem jego ciotka? Rhaegar był sporo starszym synem, króla.

  2. Daenerys NIE jest przyrodnia siostra Jona tylko jego ciotka! A Jon nie jest owocem romansu Raeghara i Lyanny tylko ich synem z prawnie zawartego malzenstwa. Ponadto o iledla Naszwiazek ciotki i bratanka jest kazirodztwem to Targaryenowie wielokrotnie zenili sie z czlonkami rodziny. Chocby Aegon zdobywcamial dwie zony, ktore jednoczesnie byly jego rodzonymi siostrami…Kto to pisal?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...