Wiedźmin pojawi się szybciej, niż przypuszczaliśmy. Netflix zdradził, kiedy możemy spodziewać się serialu

News/Seriale 06.09.2018
Wiedźmin pojawi się szybciej, niż przypuszczaliśmy. Netflix zdradził, kiedy możemy spodziewać się serialu

Wiedźmin pojawi się szybciej, niż przypuszczaliśmy. Netflix zdradził, kiedy możemy spodziewać się serialu

To nie koniec gorących wieści z obozu Białego Wilka. Wiedźmin trafi do katalogu Netfliksa szybciej, niż zakładano. Lauren S. Hissrich poinformowała, że premiera nastąpi w 2019 r.

Ten tydzień obfituje w znaczące wiadomości dla wszystkich wyczekujących netfliksowego Wiedźmina. Zaczęło się od informacji, że to Henry Cavill wcieli się Geralta z Rivii. Następnie okazało się, że Tomek Bagiński nie został przypisany do reżyserii żadnego z ośmiu odcinków 1. serii. Konkretne nazwiska pozwoliły uwierzyć, że prace nad projektem naprawdę ruszyły pełną parą, choć zdjęcia mają się zacząć dopiero w listopadzie.

Wszystko musi być w jak najlepszym porządku, bo Wiedźmin trafi do Netfliksa szybciej, niż przypuszczano.

Nieoficjalna data startu produkcji oraz brak wyłonienia odtwórców większości ról dawały do zrozumienia, że czas do premiery należy odmierzać w latach, a nie miesiącach. Według wszystkich znaków pojawienia się serialu oczekiwano w 2020 r. Zresztą po co się spieszyć? Lepiej zadbać o wszystkie szczegóły i stworzyć naprawdę dobre widowisko, nawet za cenę dłuższego czekania widzów. Tymczasem twórcy zdają się mieć wszystko dokładnie rozplanowane i ułożone. Netflix, za pośrednictwem showrunnerki Wiedźmina Lauren S. Hissrich, sprawił fanom nie lada niespodziankę.

Wiedźmin pojawi się już w 2019 r.

Nie podano co prawda konkretnej daty, ale obstawiam ostatni kwartał roku. Chociaż może twórcy znowu zdecydują się na jakąś niespodziankę i całość uda się zobaczyć już w sierpniu albo we wrześniu? To chyba jednak tylko pobożne życzenia, bo mam wrażenie, że ekipa od Wiedźmina będzie chciała trzymać widzów w gotowości jak najdłużej. Zwłaszcza że wciąż nie wiemy, które konkretnie przygody Geralta zobaczymy na ekranach, a zaprezentowany opis absolutnie nic nie wyjaśnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

35 odpowiedzi na “Wiedźmin pojawi się szybciej, niż przypuszczaliśmy. Netflix zdradził, kiedy możemy spodziewać się serialu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...