Diagnoza wraca na antenę. Nowy odcinek 3. sezonu obejrzycie już dzisiaj

News/Seriale 04.09.2018
Diagnoza wraca na antenę. Nowy odcinek 3. sezonu obejrzycie już dzisiaj

Diagnoza wraca na antenę. Nowy odcinek 3. sezonu obejrzycie już dzisiaj

Nie tylko serwisy streamingowe serialami stoją. Dzisiaj na antenę TVN-u trafi pierwszy odcinek nowego sezonu serialu Diagnoza.

Już dzisiaj wieczorem wraca jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizyjnej ramówce. Znowu przeniesiemy się do szpitala w Rybniku, aby poznać dalsze losy bohaterów. Główną rolę gra tu Maja Ostaszewska, która wciela się w Annę Leśniewską. W pierwszym sezonie jej postać musiała zmierzyć się z w własną przeszłością i… utratą pamięci na skutek wypadku. W obsadzie ponadto m.in. Adam Woronowicz, Antoni Królikowski, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska i Sonia Bohosiewicz.

W nowym sezonie serialu zobaczymy również Danutę Stenkę, która wcieli się w Bognę Mróz – nową ordynator.

Diagnoza to serial w reżyserii Michała Otłowskiego, Łukasza Palkowskiego i Xawerego Żuławskiego. Znaczna część akcji ma miejsce w szpitalu w Rybniku, a istotnym elementem są tutaj wątki kryminalne. W poprzednim sezonie bohaterowie mieli do czynienia z firmą farmaceutyczną, która chciała wprowadzić na rynek wyjątkowo szkodliwy lek. Co czeka bohaterów w najnowszym sezonie?

Przekonamy się już dzisiaj.

Premiera pierwszego odcinka 3. sezonu serialu Diagnoza została zaplanowana na dzisiaj (wtorek 4 września 2018) na godzinę 21:30 w TVN. Powtórki będzie można zobaczyć w niedzielę 9 września o 13:00. Ponadto dwa pierwsze odcinki będzie można obejrzeć dziś w TVN-owskim Playerze.

Serial Diagnoza został nagrodzony Telekamerą Tele Tygodnia 2018 w kategorii serial i otrzymał nominację do Orłów w kategorii Najlepszy serial fabularny za 2017 rok.

Teksty, które musisz przeczytać:

Kapuczyna raz! Jestem Grażyną i się tego nie wstydzę

Społeczna izolacja już tak chyba ma, że wyciąga z człowieka jego prawdziwą naturę. Czego nauczyłam się o sobie podczas pandemii? Nieoczekiwanie „diagnoza” przyszła ze strony redakcyjnych koleżanek, które jednomyślnie okrzyknęły mnie Grażyną. I wiecie co? Wcale się tego nie wstydzę.

Felieton/Trendy 22.10.2020

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Diagnoza wraca na antenę. Nowy odcinek 3. sezonu obejrzycie już dzisiaj”

  1. Kurcze… Intelektualna uczta. Jestem niezmiernie wdzięczny spidersweb.pl za przypomnienie, biegnę ustawić nagrywanie żeby mi nie umknęło. Cieszę się, że promujecie kulturę na najwyższym poziomie. Tak trzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...