Tarantino znalazł swojego Mansona. Nowe nazwiska w obsadzie Once Upon a Time in Hollywood

News/Film 29.08.2018
Tarantino znalazł swojego Mansona. Nowe nazwiska w obsadzie Once Upon a Time in Hollywood

Tarantino znalazł swojego Mansona. Nowe nazwiska w obsadzie Once Upon a Time in Hollywood

Quentin Tarantino poszerzył obsadę filmu Once Upon a Time in Hollywood o nowe twarze. Ledwie poznaliśmy nazwisko ekranowej wersji Romana Polańskiego. Teraz wiemy już, kto zagra Charlesa Mansona.

Przywódcy tzw. Rodziny to jedna z najbardziej znienawidzonych postaci w historii Ameryki. Pod koniec lat 60. stworzona przez Charlesa Mansona grupa dopuściła się szeregu rytualnych zbrodni, z których najsłynniejszą jest morderstwo Sharon Tate i jej gości w sierpniu 1969 r. Manson został skazany na dożywocie i stał się symbolem bezsensownych, psychopatycznych zabójstw. W ciągu kilku dekad w jego umysł próbowało wniknąć wielu psychiatrów i ekspertów kryminalistyki.

Teraz przed podobnym zadaniem stanie Damon Herriman, który wcieli się w Mansona w filmie Once Upon a Time in Hollywood.

Informacje o zatrudnieniu aktora znanego z Justified: Bez przebaczenia oraz Secret City podaje The Wrap. Razem z Herrimanem do obsady produkcji dołączyło także kilka innych nazwisk. Rumer Willis, znana z Ty będziesz następna córka Bruce’a Willisa oraz Demi Moore, która zagra aktorkę Joannę Pettet. Dreama Walker (Gran Torino) wcieli się w aktorkę i piosenkarkę Connie Stevens, a Costa Ronin (Zawód: Amerykanin) w Wojciecha Frykowskiego, jednego z gości Tate.

Once Upon a Time in Hollywood Charles Manson aktor

Tym samym poznaliśmy nazwiska kolejnych osób, które dołączą do obsady.

Wczoraj do produkcji dołączył Rafał Zawierucha, który wcieli się w Romana Polańskiego. Z kolei jako Sharon Tate zobaczymy Margot Robbie. Ponadto na ekranie pojawią się Damian Lewis i Mike Moh jako odpowiednio Steve McQueen oraz Bruce Lee. Oprócz wymienionych aktorów w filmie zobaczymy Leonardo DiCaprio, Brada Pitta, Ala Pacino, Dakotę Fanning, Tima Rotha, Burta Reynoldsa czy Kurta Russella.

Once Upon a Time in Hollywood skupi się na życiu Ricka Daltona, byłej gwiazdy westernów, i Cliffa Bootha, jego wieloletniego dublera. Bohaterowie zmagają się ze zmianami w branży filmowej, w której powoli zaczyna brakować dla nich miejsca. Tak się składa, że bohaterowie są sąsiadami Sharon Tate.

Premierę filmu zaplanowano na 26 lipca 2019 r.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

10 odpowiedzi na “Tarantino znalazł swojego Mansona. Nowe nazwiska w obsadzie Once Upon a Time in Hollywood”

  1. A wiecie że…
    Wspomniany Wojciech Frykowski, który był bliskim przyjacielem Sharon Tate i feralnego wieczora 9 sierpnia 1969r. był jej gościem i również zginął, to dziadek “Frytki” z Big Brothera? Mało tego, ojciec Frytki zginął również od ciosu nożem 8 czerwca 1999r. w willi swojej przyjaciółki – Karoliny Wajdy (córki Andrzeja Wajdy i Beaty Tyszkiewicz). Taka ciekawostka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...