Drugi odcinek serialu Rojst już w piątek. Widzowie nie mogli się doczekać

News/Seriale 23.08.2018
Drugi odcinek serialu Rojst już w piątek. Widzowie nie mogli się doczekać

Drugi odcinek serialu Rojst już w piątek. Widzowie nie mogli się doczekać

Drugi odcinek Rojst w piątek zamiast w niedzielę – Showmax zdecydował się na przesunięcie emisji serialu. Produkcja tak przypadła widzom do gustu, że nie mogą doczekać się kolejnego odcinka.

Pierwszy odcinek serialu Rojst, produkcji oryginalnej Showmaksa, pojawił się na platformie w minioną niedzielę 19 sierpnia. Jak widać nie tylko na nas zrobił ogromne wrażenie. Platforma otrzymała wiele próśb od użytkowników, którzy chcieliby zobaczyć kolejny odcinek wcześniej. Showmax odpowiedział na te prośby – Rojst emitowany będzie w piątki, więc najbliższy odcinek zobaczymy już jutro, tj. 24 sierpnia.

Czytaj także: Widziałam dwa odcinki serialu Rojst od Showmaksa. Rok 2018 to przełomowy czas dla polskich seriali

W drugim odcinku młody dziennikarz Piotr Zarzycki rozpoczyna własne śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw.

Trafia do mrocznych i niebezpiecznych zakątków miasta, gdzie czekają na niego kolejne tajemnice. Zarzycki już wie, że podana przez milicję oficjalna wersja wydarzeń ma wiele luk.

Akcja serialu Rojst dzieje się w małym miasteczku w południowo-zachodniej części Polski, w połowie lat 80. Dochodzi tam do brutalnego zabójstwa. Ofiarami są działacz partyjny i prostytutka. Ale to nie koniec. W tym samym czasie dochodzi również do zabójstwa pary nastolatków.

W serialu występują m.in. Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Piotr Fronczewski, Zofia Wichłacz, Agnieszka Żulewska i Magdalena Walach. Reżyserem i współautorem scenariusza, napisanego razem z Kasprem Bajonem, jest Jan Holoubek, operatorem zaś – Bartek Kaczmarek.

Pierwszy odcinek Rojst znajdziecie na Showmaksie. Kolejne odcinki co piątek.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...