Rozczarowani od dziś w Netfliksie. To nowa animacja od twórcy Simpsonów i Futuramy

News/Seriale 17.08.2018
Rozczarowani od dziś w Netfliksie. To nowa animacja od twórcy Simpsonów i Futuramy

Rozczarowani od dziś w Netfliksie. To nowa animacja od twórcy Simpsonów i Futuramy

O Rozczarowanych głośno jest od jakiegoś czasu. Informacja, że Matt Groening stworzy dla Netfliksa nową animację, zelektryzowała wszystkich sympatyków Simpsonów i Futuramy. Dziś możemy przekonać się, co z tego wyszło. Serial trafił właśnie do serwisu.

Czytaj także: Nowy serial animowany Netfliksa próbuje być jak BoJack Horseman. Rozczarowani – recenzja

Netflix coraz śmielej poczyna sobie w temacie animacji, niekoniecznie tylko dla dorosłych. Poza tym, że na platformie mamy do obejrzenia sporo tego rodzaju tytułów, nie będących produkcjami oryginalnymi serwisu, czyli takimi, które ma w danym kraju na wyłączność bądź przyczynił się do ich produkcji, Netflix tworzy swoje własne tytuły. Ma BoJacka Horsemana, Final Space, Łowców Trolli, Nie ma jak w rodzinie czy Big Mouth.

Teraz do tych tytułów dołączyli Rozczarowani. Do serwisu trafił 1. sezon produkcji.

Nowy serial Netfliksa opowiada o trójce charakternych i szalonych bohaterów: księżniczce Bean, jej demonie o imieniu Luci oraz elfie Elfo. Cała trójka to grupa przyjaciół, którzy mają dar mieszania się w niezwykłe przygody, pełne absurdalnych sytuacji. I taki właśnie jest ten serial – absurdalny. A jego bohaterowie? Choć żyją w krainie Dreamland, są zwyczajnie źli i pozbawieni skrupułów. Mają w nosie zasady, chcą tworzyć swoje własne. A jak im się to udaje? Odpowiedź znajdziecie w pierwszych dziesięciu odcinkach.

Obejrzyj Rozczarowanych w serwisie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

22 odpowiedzi na “Rozczarowani od dziś w Netfliksie. To nowa animacja od twórcy Simpsonów i Futuramy”

      • Nie ma bidy. Zacząłem od napisów ale jak małżonka się dosiadła to przeskoczyliśmy na dubbing. Można się przyzwyczaić, choć fakt niekótre dialogi/wypowiedzi to drętwo. Serial może nie taki, ze co chwilę się wybucha śmiechem ale jednak bardzo pozytywny i w fajnym klimacie zrobiony. POlecam :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...