Serial Chilling Adventures of Sabrina zmierza na Netfliksa. Mamy nowe zdjęcia

News/Seriale 13.08.2018
Serial Chilling Adventures of Sabrina zmierza na Netfliksa. Mamy nowe zdjęcia

Serial Chilling Adventures of Sabrina zmierza na Netfliksa. Mamy nowe zdjęcia

Przygody młodej czarownicy zmierzają na Netfliksa. Nie tylko wiemy już, kiedy produkcja pojawi się w serwisie, ale dostaliśmy również pierwsze zdjęcia. Zapowiada się mrocznie.

Sabrina jest nastoletnią czarownicą, która w Polsce znana jest głównie dzięki komediowemu serialowi emitowanemu w latach 1996-2003. Fabuła serii Chilling Adventures of Sabrina również będzie opowiadała o nastolatce, która poznała – lub poznaje – tajniki magii. Gdy jednak patrzę na zdjęcia udostępnione przez Netfliksa, to mam wrażenie, że nadchodząca produkcja będzie znacząco różnić się od Sabriny, nastoletniej czarownicy.

Chilling Adventures of Sabrina w serwisie Netflix – zapowiedź

Netflix mówi o swoim serialu, że historia ma zawierać wiele przerażających zdarzeń i czarnej magii. Chociaż to ostatnie wydaje się być wpisane w charakter tej opowieści, to jednak powaga, z jaką serial jest zapowiadany, sugeruje, że będziemy mieli do czynienia z opowieścią mroczną. Seria będzie utrzymana w stylistyce Dziecka Rosemary i Egzorcysty. Ma nie zabraknąć sił zła oraz swoistej dwoistości natury dziewczyny. Chodzi rzecz jasna o konflikt między byciem czarownicą i człowiekiem.

netflix sabrina

Chilling Adventures of Sabrina zapowiadany jest jako spin-off Riverdale, przerysowanego serialu o nastolatkach żyjących w tytułowym miasteczku. Chociaż co jakiś czas pojawiają się informacje, że obie produkcje nie będą w żaden sposób ze sobą połączone.

netflix sabrina

W serialu rolę Sabriny zagra Kiernan Shipka, która wcieliła się w córkę głównego bohatera serii Mad Men. Na ekranie pojawią się m. in. Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyl.

Co ciekawe, autorem scenariusza jest showrunner serialu Riverdale i zarazem dyrektor kreatywny Archie Comics, czyli Aguirre-Sacasa. Producentami wykonawczymi są Aguirre-Sacasa i twórcy Riverdale Greg Berlanti, Sarah Schechter, Jon Goldwater i Lee Toland Krieger.

Premiera serialu Chilling Adventures of Sabrina 26 października w serwisie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...