Ethan Hunt znów dokonuje niemożliwego. Mission: Impossible – Fallout od dziś w kinach

News/Film 10.08.2018
Ethan Hunt znów dokonuje niemożliwego. Mission: Impossible – Fallout od dziś w kinach

Ethan Hunt znów dokonuje niemożliwego. Mission: Impossible – Fallout od dziś w kinach

Ethan Hunt wraca, by znowu uratować świat przed zapędami psychopatycznych terrorystów. Agent musi odzyskać pluton, znajdujący się w posiadaniu znanych mu już przeciwników. Mission: Impossible – Fallout od dziś można oglądać w kinach.

Został zdradzony przez własnego dowódcę, który zabił członków jego oddziału. Powstrzymywał dawnego agenta IMF przed rozprzestrzenieniem śmiercionośnego wirusa. Walczył z nieobliczalnym handlarzem bronią i próbował oczyścić swoje imię po wrobieniu w zamach bombowy na Kremlu. Stawił także czoła Syndykatowi, który dzięki serii ataków terrorystycznych chciał zaprowadzić na świecie nowy porządek. Teraz przed nim jeszcze jedna, pozornie niewykonalna misja.

Czytaj także: Tom Cruise to twardy zawodnik. Tak kręcono najtrudniejsze sceny w filmach Mission: Impossible

Ethan Hunt powraca w Mission: Impossible – Fallout.

W 6. odsłonie cyklu bohater stanie naprzeciw starych wrogów. Apostołowie to organizacja złożona z byłych członków Syndykatu, będąca spadkobiercami jego idei. Hunt zostaje wysłany do Berlina, gdzie Apostołowie planują dokonać zakupu plutonu, który zostanie wykorzystany do konstrukcji broni masowego rażenia. Misja agenta i jego ekipy kończy się jednak niepowodzeniem. Ethan do spółki z dawnymi towarzyszami i przydzielonym przez CIA Augustem Walkerem musi odnaleźć terrorystów.

W roli Ethana Hunta zobaczymy oczywiście Toma Cruise’a. Aktor jak zwykle biega, skacze i efektownie walczy, samodzielnie wykonując kaskaderskie akrobacje. Ponadto w filmie znaleźli się także Simon Pegg (Benji Dunn), Ving Rhames (Luther Stickell) czy Rebecca Ferguson (Ilsa Faust). Do swoich ról wrócili także Sean Harris (Solomon Lane), Alec Baldwin (Alan Hunley) czy Michelle Monaghan (Julia Meade). Obsadę uzupełniają Henry Cavill, Vanessa Kirby oraz Angela Bassett. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Christopher McQuarrie, odpowiedzialny za Rogue Nation.

Mission: Impossible – Fallout od dziś można oglądać w polskich kinach.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Ethan Hunt znów dokonuje niemożliwego. Mission: Impossible – Fallout od dziś w kinach”

  1. oglądałem wlasnie – jest dobrze a nawet lepiej a sceny akcji znów zaskakuja rozmachem – film ma spore nawiązania do poprzedniego filmu ale jak ktos nie widział to nie powinno mu to nawet przeszkadzać – polecam, swietna rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...