Odliczanie czas zacząć. Pierwsze zdjęcie z planu 9. części Gwiezdnych wojen

News/Film 02.08.2018
Odliczanie czas zacząć. Pierwsze zdjęcie z planu 9. części Gwiezdnych wojen

Odliczanie czas zacząć. Pierwsze zdjęcie z planu 9. części Gwiezdnych wojen

Nowe Gwiezdne wojny trafią do kin dopiero pod koniec 2019 r., ale oficjalnie możemy już zacząć odliczanie do premiery. J.J. Abrams udostępnił pierwsze zdjęcie z planu produkcji.

Premiera każdych kolejnych Gwiezdnych wojen zawsze jest jednym z najgłośniejszych i najbardziej wyczekiwanych kinowych wydarzeń roku. Miliony ludzi wybierają się na seanse, kupują różne gadżety i starają się dotrzeć na spotkania z ekipą filmową. Nie inaczej będzie w przypadku epizodu IX, który trafi do kin w grudniu przyszłego roku. Niby jeszcze kawał czasu, ale fani dostali już znak, by zacząć przygotowania do premiery.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu kolejnych Gwiezdnych wojen.

Na swoim Twitterze udostępnił je J.J. Abrams, reżyser filmu. Twórca obwieścił rozpoczęcie prac, jednocześnie wspominając Carrie Fisher. Podziękował także Rianowi Johnsonowi oraz George’owi Lucasowi za przygotowanie podwalin pod tę produkcję.

Na samym zdjęciu widać scenę z udziałem Finna i Chewbacci. Dwójka znajduje się zapewne w Sokole Millennium, więc można zakładać, że w tej sekwencji zobaczymy także pozostałych głównych bohaterów filmu.

Gwiezdne wojny: epizod IX – obsada

W filmie zobaczymy te same twarze, co w poprzednich częściach nowej trylogii. Na ekranie pojawią się zatem Daisy Ridley (Rey), John Boyega (Finn), Adam Driver (Kylo Ren) oraz Oscar Isaac (Poe). Do swoich ról powrócą także Domnhall Gleeson (Hux), Kelly Marie Tran (Rose), Lupita Nyong’o (Maz Kanata) czy Joonas Suotamo (Chewbacca). Ponadto obsada zostanie uzupełniona o znaną z serialu Zawód: Amerykanin Keri Russell, Naomi Ackie czy Richarda E. Granta (Logan: Wolverine).

W epizodzie IX powrócą także starzy wyjadacze Gwiezdnych wojen. Udział w zdjęciach wezmą Mark Hamill, Billy Dee Williams oraz Anthony Daniels, czyli odpowiednio Luke, Lando Calrissian oraz C-3PO. Zobaczymy także sceny z księżniczką Leią, które powstaną na bazie materiału z Carrie Fisher nagranego do Przebudzenia Mocy.

Premierę filmu zaplanowano na 19 grudnia 2019 r.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

30 odpowiedzi na “Odliczanie czas zacząć. Pierwsze zdjęcie z planu 9. części Gwiezdnych wojen”

    • Niestety się zgadzam. Jak dla ,nie JJ Abrams “sknocił” Gwiezdne Wojny. Jakby na siłę robione sceny walk, mało realistyczne. Do tego kiepski scenariusz. Każdej z nowych części (do tego na siłe dodawane do obsady postaci z poprzednich gwiezdnych wojen). ZObaczcie w Przebudzeniu mocy chociażby na scenę kiedy Kylo ren zchodzi ze statku (pierwsza scena z jego udziałem) – wybuch to zwykłe fajerwerki normalnie masakra. O walkach z Rey nawet nie wspominam.

      • tak tak, wciskanie na siłę wciąż tych samych postaci jest mocno wk.. jakby nie patrzył to podobno cały wszechświat jest, a tam 3 postaci na krzyż skaczą wciąż po tych samych planetach… żenujące…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...