Czy te aktorki mają szansę na rolę Yennefer? Nowe nagrania z castingu do Wiedźmina od Netfliksa

News/Seriale 26.07.2018
Czy te aktorki mają szansę na rolę Yennefer? Nowe nagrania z castingu do Wiedźmina od Netfliksa

Czy te aktorki mają szansę na rolę Yennefer? Nowe nagrania z castingu do Wiedźmina od Netfliksa

W sieci pojawiły nowe nagrania, które przedstawiają potencjalne kandydatki do roli Yennefer. Chodzi rzecz jasna o serialowego Wiedźmina, którego dostarczy nam Netflix.

Jakiś czas temu informowaliśmy o pojawieniu się pewnego tajemniczego nagrania. Było tak: w serwisie Vimeo pojawiły się nagle materiały wideo, na których turecka aktorka odgrywała dwie sceny. Wideo było podpisane jako casting do roli Yennefer. Wtedy zastanawialiśmy się, czy jest to wynik pomyłki, czy próba zrobienia szumu w pobliżu aktorki. Ja byłem zdania, że to bardzo prawdopodobne, iż naprawdę usłyszeliśmy fragmenty napisane na potrzeby castingu, a Belçim Bilgin – bo tak nazywa się owa aktorka – przypadkiem udostępniła je światu.

Dzisiaj w sieci pojawiły się 2 nowe nagrania.

Nie muszę dodawać chyba, że przedstawiają dokładnie te same sceny, które widzieliśmy w nagraniu z Bilgin. W poniższym materiale widzimy Clark Backo, która ma na swoim koncie kilka ról serialowych. Wystąpiła między innymi w Wynonnie Earp i Remedy, a także w Opowieści podręcznej i w Designated Survivor. Zobaczcie sami, jak poradziła sobie z materiałem.

Clark Backo (audição- the witcher)

Boa tarde, membros!Mais uma nova audição. ;)

Opublikowany przez Andrzej Sapkowski Brasil Niedziela, 22 lipca 2018

Drugie nagranie przedstawia Katie Keight, która raczej nie jest znana szerszej publiczności. W sieci można znaleźć informację, że grała w telewizyjnym filmie Red Velvet i obrazie Post Human: An Event.

KATIE K YENNEFER 1

Foram encontrados dois vídeos de audições da Yennefer: A primeira é de Katie Keigh. Mas e aí, gostaram? (O link: https://vimeo.com/278681533)

Opublikowany przez Andrzej Sapkowski Brasil Wtorek, 10 lipca 2018

Jeśli można ufać tym publikacjom, to wygląda na to, że casting do roli Yennefer idzie pełną parą. Jestem zdania, że zaprezentowane filmy faktycznie mogą być materiałami nagranymi na potrzeby Wiedźmina od Netfliksa. Lauren S. Hissrich zapewniała wcześniej, że scenki, którymi twórcy będą testować aktorów, nie będą pochodziły z serialu. Bardzo możliwe jednak, że zaprezentowane dialogi poprzedzają jedną ze scen, które już rozpisane są w scenariuszu. Chodzi mi o bal czarodziejów na Thanedd.

Jeśli mogę pozwolić sobie na ocenę wystąpień, które docierają do nas ostatnio, to najlepiej w roli Yennefer sprawdziła się jak na razie Belçim Bilgin. Chyba najmocniej udało jej się oddać cechy, jakimi charakteryzuje się czarodziejka, której losy splotły się nierozerwalnie z Geraltem.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (16)

20 odpowiedzi na “Czy te aktorki mają szansę na rolę Yennefer? Nowe nagrania z castingu do Wiedźmina od Netfliksa”

  1. Co za czasy, nie wiem czy można spokojnie skrytykować, bo wyjdę rasistę czy coś?

    Mało może pamiętam książki, ale Yennefer miała inną urodę. Pamiętajmy, że była poważną czarodziejką o ugruntowanej pozycji. A ostatnia pani wydaję się taka dość dziewczęca, delikatna. Nie pasuje do Yennefer.
    Pierwsza pani ma urodę egzotyczną, co może nie ma jakiegoś znaczenia w fantastyce, w typie amerykańskim, no ale (i tutaj mamy ten problem co gra) jednak Sapkowski bazował na kulturze Europy północnej – Germanów, Słowian itp. (bo nie tylko słowian).
    Fajnie to widać, po postaci Yennefer z gry.

    Bardziej w tym typie urody jest pani z Turcji (czyli jak widać słaby ze mnie rasista :P ) – atrakcyjna, ale poważna i przez to wiarygodna w mocnej postaci kobiecej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...