Mało stereotypowa księżniczka, osobisty demon i wygadany elf. Tak przedstawia się kompania z nowego serialu animowanego Netfliksa. Serwis udostępnił zwiastun produkcji Rozczarowani.

Netflix stale poszerza swoją ofertę oryginalnych produkcji. Co chwilę dostajemy nowe filmy, głównie sci-fi. Nie brakuje także kolejnych seriali z tego gatunku, jak również dramatów, komedii czy dokumentów. Regularnie w katalogu ukazują się produkcje z różnych krajów świata. Serwis nie zaniedbuje także animacji.

W sieci pojawił się zwiastun serialu Rozczarowani.

Akcja produkcji osadzona będzie w średniowiecznym królestwem, zwanym Krainą Marzeń. Niestety, państwo najlepsze lata ma już za sobą. Jego władca planuje wydać za mąż swoją córkę, Bean. Ta nie jest jednak pozytywnie nastawiona do narzeczonego i w ostatniej chwili nie zgadza się na ślub. Razem z wiernymi towarzyszami wyrusza na poszukiwanie przygód, chcąc przy tym zrozumieć samą siebie.

Bean nie jest typową księżniczką. Nie wylewa za kołnierz, nie stroni od przemocy, a pakowanie się w kłopoty wydaje się być jej hobby. Bohaterce towarzyszy Elfo, zadziorny i wygadany elf, oraz Luci, osobisty demon Bean, niewinnie snujący piekielne plany. Kompanię czeka masa dziwacznych przygód, w których swój udział będą mieć także różne magiczne stworzenia, jak ogry, harpie czy trolle. Po drodze natkną się także na masę niezbyt rozgarniętych ludzi.

Rozczarowani Netflix zwiastun

Rozczarowani to nowa produkcja Matta Groeninga.

Rysownik i producent znany jest przede wszystkim jako twórca Simpsonów i Futuramy. Jego rękę w Rozczarowanych bez problemu rozpozna każdy fan tamtych seriali. Także i tutaj dostaniemy solidną porcję humoru w stylu tych kultowych tytułów. Głosu animowanym postaciom użyczą Abbi Jacobson (Bean), Nat Faxon (Elfo) oraz Eric Andre (Luci). W obsadzie znaleźli się również John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche czy Lucy Montgomery.

1. sezon składać się będzie z 10 odcinków, z których każdy potrwa około 25 minut. Całość pojawi się na Netfliksie 17 sierpnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

0 odpowiedzi na “Ta trójka po prostu nie jest w stanie uniknąć kłopotów. Rozczarowani wyglądają jak miks Gry o tron i Simpsonów”

  1. Rozczarowani czyli… rozczarowanie, humor mało śmieszny, nie znaczy, że go nie ma tylko jest bardzo umowny. Jeden raz scena faktycznie mnie rozśmieszyła do łez, ale nic poza tym. Oby drugi sezon zaskoczył fabułą, bo humorem się już nie obroni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...