Oczekiwany Aquaman doczekał się oficjalnego zwiastuna. Z okazji święta wszystkich fanów komiksów, superbohaterów i science-fiction, Comic-Conu 2018 w San Diego, zaprezentowano zapowiedź filmu o władcy Atlantydy. 

To pierwszy zwiastun, na którym możemy zobaczyć Aquamana w pełnej okazałości. W rolę głównego bohatera wcielił się Jason Momoa, znany z roli Khala Drogo w serialu Gra o tron.

Władcę Atlantydy po raz pierwszy na dużym ekranie widzieliśmy w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości z 2016 roku. Rok później Jason Momoa zaliczył występ w roli Aquamana w produkcji Liga sprawiedliwości, gdzie jego postać była jednym z członków tytułowej grupy superbohaterów.

Premiera Aquamana została zapowiedziana na 21 grudnia tego roku.

Oprócz Jasona Momoy na ekranie zobaczymy także Amber Heard, Willema Dafoe i Patricka Wilsona. Reżyserią obrazu zajął się James Wan, odpowiedzialny m.in. za dwie części Obecności.

Fabuła skupi się na losach tytułowej postaci, Królu Siedmiu Mórz, który niechętnie sprawuje władzę na Atlantydzie. Bohater będzie musiał znaleźć równowagę pomiędzy światem nad powierzchnią wód, stale pustoszącym morza, a podwodną krainą, gdzie lud szykuje się do buntu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

12 odpowiedzi na “Jason Momoa jako władca Atlantydy. Zobacz zwiastun filmu Aquaman”

  1. Twórcy filmów z uniwersum DC wiedzą jak sobie nisko zawiesić poprzeczkę zwiastunem. Coś czuję, że na trzeźwo ciężko to będzie strawić

    • Yay. A jak tak mam z większością filmów Marvela, bo jak miałem 10 lat to lubiłem filmy o śmieszkowaniu, a to było jakieś 3 dekady temu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...