Co łączy Michaela Jacksona i Britney Spears?

News/Muzyka 17.07.2018
Co łączy Michaela Jacksona i Britney Spears?

Co łączy Michaela Jacksona i Britney Spears?

Odpowiedź brzmi: Pepsi. 40 lat temu w Ameryce odbyła się pierwsza edycja akcji Wyzwanie Smaku Pepsi. Od tamtej pory swoim zasięgiem zdążyła ogarnąć cały świat. W te wakacje pojeździ także po Polsce.

Znany wszystkim napój pojawił się na rynku w 1898 r., jednak wtedy jeszcze pod inną nazwą – Pepsi Cola. Świat poznał go jako Pepsi w 1961 r. Produkt szybko zyskał wielbicieli na całym świecie. W tym gwiazdy, takie jak Michael Jackson czy Britney Spears, które współpracowały z marką. Jackson w latach 80., kiedy świat szalał za królem popu i jego świetnym albumem pt. Thriller (1982 r.), a także później, po wydaniu Bad (1987 r.). Spears natomiast na początku XXI wieku, po premierze jej pierwszych, najbardziej znanych albumów, takich jak debiutancki …Baby One More Time (1999 r.) i Oops!… I Did It Again (2000 r.).

Wizerunki artystów widnieją na limitowanej edycji puszek Pepsi. Dostępne w sprzedaży, z pewnością znajdziecie je też na jednym z Przystanków Smaku, akcji objazdowej Wyzwania Smaku Pepsi.

Przystanki Smaku pojawią się tego lata w 8 polskich miastach. Wszyscy, którzy je odwiedzą, będą mogli podjąć Wyzwanie Smaku. Uczestnik otrzyma dwa napoje w nieoznakowanych kubeczkach. Jego zadaniem będzie nic innego, jak wybór tego, który smakuje lepiej. Oba napoje będą w tej samej temperaturze, organizatorzy zadbają o to, aby propozycje zostały podane w takich samych warunkach.

Przystanki Smaku to nie tylko Pepsi – to także food trucki, spotkania z influencerami i inne atrakcje. Do załogi Wyzwania Smaku Pepsi dołączy zwycięzca IV edycji programu MasterChef, Damian Kordas. Na eventach będzie można także spotkać Dharniego – najpopularniejszego polskiego beatboxera, Glam Paulę – blogerkę modową, 5 sposobów na, czyli youtuberów, którzy swoimi trickami pokazują jak ułatwić sobie codzienne życie oraz Mandzia, znanego ze swojego ciętego dowcipu gamera.

Odwiedzający Przystanek będą mieli także do dyspozycji puszki Pepsi z minionych dekad oraz całą paletę gadżetów, z których tworzyć będą zestawy oddające klimat danych czasów.

Najbliższa okazja do podjęcia wyzwania już w najbliższy weekend.

Przystanek Smaku stacjonować będzie w Warszawie, w Praskim Centrum Koneser. Jeśli chcesz spróbować ponadczasowego smaku, wpadnij w sobotę 21 lipca w godz. 12-22 lub w niedzielę, 22 lipca, w godz. 12-20.

Przystanki Smaku – rozkład jazdy

Warszawa 21-22.07.2018
Rzeszów 28-29.07.2018
Olsztyn 04-05.08.2018
Toruń 11-12.08.2018
Gorzów Wlkp. 18-19.08.2018
Białystok 25-26.08.2018
Słupsk 01-02.09.2018

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

3 odpowiedzi na “Co łączy Michaela Jacksona i Britney Spears?”

  1. Strasznie się cieszę, że Koneser gości tak dużo wydarzeń. Targi designu, spotkania w Google i wiele innych sprawia, że na Pradze jest już zupełnie inaczej. Moim zdaniem to pomaga w rozwoju tej dzielnicy a ludzie przychodzący na rozrywkowe wydarzenia chociażby jak przystanek Pepsi mają możliwość współtworzyć nowy pozytywny wizerunek Pragi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...