Zemsta i konkursy piękności w nowym serialu komediowym Netfliksa – Insatiable

News/Seriale 10.07.2018
Zemsta i konkursy piękności w nowym serialu komediowym Netfliksa – Insatiable

Zemsta i konkursy piękności w nowym serialu komediowym Netfliksa – Insatiable

Krytykom i fanom niezadowolonym z rosnącej liczby seriali nieoryginalnych Netfliksa w serwisie z pewnością przypadną do gustu wieści o nowej komedii wyprodukowanej przez giganta streamingu. Insatiable ma być czarną komedią, która opowie historię zemsty dręczonej w dzieciństwie z powodu nadwagi Patty.

Wakacje czy nie, seriale oglądać trzeba. Tym bardziej, że w bibliotekach największych serwisów VoD nie brakuje zapowiedzianych hitów i zaskakujących nowości. Wielkimi krokami na Netfliksa zbliża się szósty sezon Orange Is the New Black. A to nie jedyna opowieść o kobiecej zemście opowiedziana z pewnym przymrużeniem oka, która niedługo będzie mieć swoją premierę.

W sierpniu do serwisu trafią Rozczarowani, a także Insatiable.

Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące drugiej z tych produkcji. Insatiable będzie czarną, pokręconą komedią o zemście z Debby Ryan, Dallasem Robertsem i Alyssą Milano w rolach głównych. To właśnie była gwiazdka telewizyjnych kanałów Disneya wcieli się w rolę Patty – pogardzanej i lekceważonej dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie, a potem zemścić się na swoich oprawcach. Dziewczynę pod swoje skrzydła weźmie Bob Armstrong specjalizujący się w szkoleniu uczestniczek konkursów piękności.

Na razie nie wiadomo w jaki sposób talent show i wybory miss zostaną powiązane z iście tarantinowską zemstą. Pierwsze materiały zdjęciowe i teaser serialu zapowiadają jednak produkcję kolorową i pełną autoironicznego humoru.

Twórczynią serialu jest Lauren Gussis. Insatiable będzie liczył dwanaście godzinnych odcinków. W drugoplanowej obsadzie serialu znaleźli się także Christopher Gorham, Erinn Westbrook, Michael Provost, Kimmy Shields, Irene Choi i Sarah Colonna.

Serial Insatiable będzie dostępny w serwisie Netflix od 10 sierpnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Czarny PR lepszy niż żaden. Netflix zapowiada drugi sezon Insatiable

Powiedzieć, że Insatiable wywołało kontrowersje, to jak nic nie powiedzieć. Serial Netfliksa oburzył wielu widzów podejściem do osób z nadwagą, a później zdenerwował kolejnych swoich poziomem. Szefowie serwisu VoD uznali widocznie, że nawet czarny PR jest lepszy niż żaden. I zapowiedzieli drugi sezon serialu.

News/Seriale 13.09.2018

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...