Ania, nie Anna z 2. sezonem w Netfliksie. Już dzisiaj wracamy na Zielone Wzgórze

News/Seriale 06.07.2018
Ania, nie Anna z 2. sezonem w Netfliksie. Już dzisiaj wracamy na Zielone Wzgórze

Ania, nie Anna z 2. sezonem w Netfliksie. Już dzisiaj wracamy na Zielone Wzgórze

Ruda na horyzoncie! Niepozorna, ale zadziorna Ania z Zielonego Wzgórza wraca, by oczarować nas ponownie swoją historią. 2. sezon serialu Ania, nie Anna właśnie pojawił się na Netfliksie.

To urzekające, że ta pozornie dziewczyńska opowieść została dostrzeżona także przez panów, którzy zachwyceni są historią drobniutkiej sieroty. Ta w wyniku nieporozumienia zjawiła się u progu gospodarstwa Cuthbertów. Rodzeństwo, Matthew i Marilla, którzy chcieli, aby przysłano im do pomocy chłopca na wychowanie, nie są z tego faktu zadowoleni. Ale Matthew, mężczyzna o miękkim sercu, szybko zapała do samotnej dziewczynki sympatią i przekona siostrę, że warto ją zatrzymać i dać jej to, czego nigdy nie zaznała – miłości, opieki.

Choć historia bohaterki powieści Lucy Maud Montgomery jest szeroko znana wszystkim na świecie, to twórcy produkcji w odcinkach potrafili nadać tej opowieści nowe oblicze. Serial jest mroczniejszy niż literacki pierwowzór czy choćby filmowe adaptacje z lat 80., które uwielbiam. W główną rolę, Ani Shirley, wcieliła się Amybeth McNulty, która zachwyciła widzów swoim aktorskim występem.

2. sezon serialu Ania, nie Anna od dzisiaj można obejrzeć w serwisie Netflix.

Na ekranie ponownie zobaczymy wspomnianą już Amybeth McNulty, a także Geraldine James, R.H. Thomsona, Dalilę Belę czy Lucasa Jade’a Zumanna. Nowy sezon produkcji liczy dziesięć odcinków. Wszystkie zostały dzisiaj udostępnione w Netfliksie.

Obejrzyj 2. sezon serialu Ania, nie Anna w serwisie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...