To się nazywa oddanie. Fani Thanosa na subreddicie dokończą w swoim gronie jego dzieła

News/Film 04.07.2018
To się nazywa oddanie. Fani Thanosa na subreddicie dokończą w swoim gronie jego dzieła

To się nazywa oddanie. Fani Thanosa na subreddicie dokończą w swoim gronie jego dzieła

To jeden z najbardziej oryginalnych hołdów w mediach społecznościowych. Członkowie społeczności fanów Thanosa poddadzą się planowi wielbionego przez nich antybohatera. I dokończą w swoim gronie jego dzieła.

Uwaga, tekst zawiera spoilery związane z zakończeniem filmu Avengers: Wojna bez granic.

Zakończenie Wojny bez granic mogło być dla niektórych szokujące. Fani Thanosa bronią jednak jego metody na rozwiązanie problemów wszechświata, uznając ją za odważny i potrzebny krok. Argumenty powtarzają po samym Thanosie, dając jako przykład planetę Titan, zrujnowaną przez przeludnienie.

Z bronieniem takiej teorii jest jednak jeden problem. Wszystko pięknie i ładnie, dopóki to nie ty znajdziesz się w grupie osób, które mają zostać wyeliminowane. Łatwo jest decydować o dezintegracji połowy form życia we wszechświecie należąc do grupy tych, co przeżyją.

Fani Thanosa postanowili pokazać swoje oddanie sprawie. Połowa z członków subreddita poświęconego postaci zostanie zbanowana.

W ten sposób wspomniany subreddit (sekcja na socialnewsowym serwisie reddit) zamierza oddać hołd wielbionemu przez fanów złoczyńcy. Administracja samego reddita nie jest tym pomysłem zachwycona, moderatorzy wspomnianej sekcji nie zamierzają się jednak tym przejmować. Ponad 100 tys. osób ma otrzymać bana.

Selekcji poszkodowanych ma dokonać internetowy bot, zaprojektowany wyłącznie do przeprowadzenia takiego losowania. Zostanie on uaktywniony 9 lipca. Osoby zbanowane będą zaproszone do subredditów SoulWorld i SoulStone, nawiązujących do teorii, że zdezintegrowane przez Thanosa byty trafiły do Kamienia Dusz. W komiksach pełni on rolę czegoś w rodzaju zaświatów. Widzieliśmy je również na filmie w scenie, gdy Thanos spotyka młodą Gomorrę.

To się nazywa oddanie! A tak przy okazji, to największa akcja banowania w historii reddita – światowego lidera w kategorii social news.

Teksty, które musisz przeczytać:

Marvel wraca do prac nad filmem „Czarna Pantera 2”. Fani chcą, żeby Shuri przejęła rolę brata w MCU

Śmierć Chadwicka Bosemana wstrzymała postęp prac nad sequelem filmu „Czarna Pantera”, ale Marvel zamknął już okres pierwszej żałoby i wrócił do planowania. Fani nie mają wątpliwości, że to właśnie Letitia Wright grająca Shuri powinna zostać nową Czarną Panterą, a doniesienia medialne zdają się potwierdzać właśnie taki plan na produkcję z 4. fazy MCU.

News/Film 23.11.2020

Dołącz do dyskusji (3)

36 odpowiedzi na “To się nazywa oddanie. Fani Thanosa na subreddicie dokończą w swoim gronie jego dzieła”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...