Klub Frajerów po latach. Tak wygląda obsada filmu It: Chapter Two

News/Film 03.07.2018
Klub Frajerów po latach. Tak wygląda obsada filmu It: Chapter Two

Klub Frajerów po latach. Tak wygląda obsada filmu It: Chapter Two

Członkowie Klubu Frajerów powracają, tym razem już jako dorośli ludzie. W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie odtwórców głównych ról w drugiej części filmu To. It: Chapter Two trafi do kin w przyszłym roku.

Pennywise wprowadzał terror w całym Derry, choć mało kto dostrzegał prawdziwe źródło problemów miasteczka. Wszystkie tragiczne wydarzenia uznawano za nieszczęśliwe zrządzenia losu lub przypadkowe zbrodnie. Nikt nie mógł przypuszczać, że za wszystkim stoi demoniczna istota, często przybierająca postać klauna. Nikt, oprócz szóstki dzieciaków z Klubu Frajerów, która oparła się zwodniczej mocy Pennywise’a.

To okazało się sukcesem praktycznie na wszystkich polach.

Film Andy’ego Muschiettiego zebrał bardzo dobre recenzje i został obwołany jednym z najlepszym horrorów 2017 r. Licznik box office przekroczył 690 mln dol., co dało produkcji najlepszy wynik w historii gatunku. Kontynuacja wydaje się więc czymś oczywistym, a dokończenie stworzonej przez Stephena Kinga historii jest tylko jednym z powodów.

Akcja drugiej części zeszłorocznego To osadzona będzie 27 lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony.

Bohaterowie zostawili koszmarne wydarzenia za sobą, starając się w ogóle nie myśleć na ich temat. Część z nich wyjechała z miasteczka i nie utrzymują ze sobą kontaktu. Jednak Pennywise powraca, by znów mordować mieszkające w Derry dzieci. To zmusza naszych bohaterów do powrotu w rodzinne strony i przypomnienia sobie wszystkich okropieństw z czasów, gdy mieli po 11 lat. Rzecz jasna, w całą siódemkę wcielą się dorośli aktorzy.

https://twitter.com/ITMovieOfficial/status/1013814304812994561

Obsadę It: Chapter Two widzimy na zdjęciu z oficjalnego Twittera filmu.

Trzeba przyznać, że Warner Bros. skompletowali doborowy zespół aktorów. Na fotografii, idąc od lewej, widzimy: Jessicę Chastain (Beverly), Jamesa McAvoya (Bill), Isaiah Mustafę (Mike), Jaya Ryana (Ben), Jamesa Ransone’a (Eddie), Billa Hadera (Richiego) oraz Andy’ego Beana (Stanley). Ponadto w filmie zobaczymy także sceny z przeszłości, więc na ekranie ponownie pojawią się aktorzy wcielający się w młodsze wersje bohaterów.

W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Xaviera Dolana (Zabiłem moją matkę), który zagra Adriana Mellona, oraz Jess Weixler (Żona idealna) jako Audrę Denbrough, ciotkę Billa. Z kolei Will Beinbrink wcieli się w Toma Rogana, męża Beverly. Oczywiście w roli Tańczącego Klauna Pennywise’a ponownie zobaczymy Billa Skarsgarda. Za kamerą stanie Andy Muschietti, a za scenariusz odpowiada Gary Dauberman.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się dwa tygodnie temu w Toronto. Prace na planie mają potrwać do października. Premierę filmu zaplanowano na 6 września 2019 r.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

11 odpowiedzi na “Klub Frajerów po latach. Tak wygląda obsada filmu It: Chapter Two”

  1. Już sobię ostrzę zęby. Szkoda, że dopiero za rok. Ale poczekam, ponieważ uwielbiam książkę, a i pierwsza część filmu bardzo mi się podobała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...