The New Pope z niesamowitą obsadą. Do Jude’a Lawa dołącza John Malkovich

News/Seriale 02.07.2018
The New Pope z niesamowitą obsadą. Do Jude’a Lawa dołącza John Malkovich

The New Pope z niesamowitą obsadą. Do Jude’a Lawa dołącza John Malkovich

Pamiętacie Młodego papieża? Fani serialu zapewne już kojarzą, że szykowany jest nowy, nawiązujący do poprzedniego. I będzie miał znakomitą obsadę, do której właśnie dołącza John Malkovich.

Wcześniej,  w serialu Młody papież, Jude Law wcielił się w Lenny’ego Belardo – pierwszego amerykańskiego papieża w historii. The New Pope ma być czymś w rodzaju kontynuacji tej produkcji, choć, jak zapewniają twórcy, nie jest to drugi sezon Młodego papieża.

HBO i Sky, które produkują nowy serial, na razie lakonicznie wypowiadają się na jego temat. Wiemy, że nadal prowadzić go będzie Paolo Sorrentino. Wiemy też, że będzie przedstawiał raczej czasy współczesne. A teraz dowiadujemy się o nowej gwieździe na liście płac.

John Malkovich w serialu The New Pope.

Na razie nie jest jasne, kogo zagra ten wybitny aktor. Informacja ta nie pochodzi z oficjalnych źródeł – zdobyła ją redakcja serwisu Variety. Według niepotwierdzonych informacji, Malkovich wcieli się w nowego biskupa. Jednak nawet Variety traktuje tę informację jako mocno niepewną.

Malkovich to szeroko utytułowany aktor. Był dwukrotnie nominowany do Oscara za swoje role drugoplanowe w Miejscach w sercu oraz Na linii ognia. Występuje przede wszystkim w pełnometrażowych filmach kinowych. Jego występy w produkcjach telewizyjnych są bardzo rzadkie.

Jude Law również nie narzeka na przestój w karierze. Pracuje aktualnie na planie filmu Captain Marvel. Zobaczymy go jesienią bieżącego roku również w filmie Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, będącego adaptacją powieści J.K. Rowling.

Zdjęcia do The New Pope mają ruszyć w listopadzie, będą realizowane we Włoszech. Scenariusz serialu napisze Sorrentino wspólnie z Umbertem Contarello i Stefano Bises. Do naszego kraju prawdopodobnie trafi za sprawą HBO Polska.

Serial Młody papież dostępny jest na platformie HBO GO.

Teksty, które musisz przeczytać:

Kapuczyna raz! Jestem Grażyną i się tego nie wstydzę

Społeczna izolacja już tak chyba ma, że wyciąga z człowieka jego prawdziwą naturę. Czego nauczyłam się o sobie podczas pandemii? Nieoczekiwanie „diagnoza” przyszła ze strony redakcyjnych koleżanek, które jednomyślnie okrzyknęły mnie Grażyną. I wiecie co? Wcale się tego nie wstydzę.

Felieton/Trendy 22.10.2020

Dołącz do dyskusji (3)

46 odpowiedzi na “The New Pope z niesamowitą obsadą. Do Jude’a Lawa dołącza John Malkovich”

  1. To był dla mnie najlepszy serial 2016 roku i miałem cichą nadzieję, że drugi sezon to tylko plotki, a tu proszę. Nie sądzę, żeby możliwe było pobicie poziomu pierwszego sezonu. W tego typu produkcjach kolejne sezony powinny być zabronione, nawet jeśli w obsadzie ma być John Malkovich. Pocieszam się tylko zapewnieniami, że nie będzie to bezpośrednia kontynuacja, tylko coś odrębnego. Czekam z niecierpliwością!

    • Dokładnie. To był jeden z lepszych seriali jakie widziałem. Uważam że był zamkniętą całością – i jakiekolwiek dokrętki będą tylko skokiem na kasę. Mam nadzieję że dorówna 1 sezonowi lub nie powstanie wcale. Szkoda byłoby zniszczyć tak dobre wrażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...