W sam raz na letnie wieczory. W Biedronce kupisz książkę za dychę, do wyboru ponad 60 tytułów

News/Książki 02.07.2018
W sam raz na letnie wieczory. W Biedronce kupisz książkę za dychę, do wyboru ponad 60 tytułów

W sam raz na letnie wieczory. W Biedronce kupisz książkę za dychę, do wyboru ponad 60 tytułów

Biedronka oferuje swoim klientom kolejną ciekawą ofertę księgarską. Tym razem promocja na książki obejmuje różne gatunki, wśród których znajdziemy horror, thriller, kryminał czy romans. Za każdy tytuł zapłacimy niecałą dychę.

Nie ma to jak promocja na książki na rozpoczęcie sezonu wakacyjnego. W Biedronce zaopatrzymy się w wydania kieszonkowe wprost idealne na wyjazd. Aktualna oferta pozwala przebierać w tytułach – coś dla siebie znajdą sympatycy kryminałów, horrorów i obyczajowych powieści.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

Sprawa Niny Frank

Promocja na książki w BiedronceKsiążka Katarzyny Bondy to pierwszy tom cyklu o Hubercie Meyerze. Tytułowa bohaterka to niezwykle popularna aktorka, która zaczyna prowadzić internetowy dziennik. Choć Nina na co dzień mieszka w Warszawie, to ma też swoja posiadłość w Mielniku, spokojnej miejscowości nad Bugiem. Właśnie tam pewnego dnia zostaje znalezione jej ciało. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Hubert Meyer, który tworzy profil mordercy na podstawie sekretów ofiary. W promocji znajduje się także kończąca cykl tom Florystka oraz powieść Polskie morderczynie.

Joyland

Promocja na książki BiedronkaStephen King kolejny raz odchodzi od klasycznego horroru na rzecz kryminału, tym razem z elementami powieści o dojrzewaniu. Devin Jones praktycznie nie widział świata poza swoją dziewczyną. Gdy para się rozstała, chłopak nie wie, co ze sobą zrobić. By zapomnieć o bolesnym zerwaniu zatrudnia się do letniej pracy w tytułowym lunaparku. Jednak to miejsce nie zaoferuje mu tak wiele rozrywki, jak mógł się spodziewać. Zamiast tego natrafi na sprawę niewyjaśnionego morderstwa sprzed lat oraz śmiertelnie chore dziecko. Fani Kinga znajdą także w ofercie Czarny Dom, Misery oraz Miasteczko Salem.

Cień wiatru

Promocja na książki BiedronkaCarlos Ruiz Zafon prezentuje czytelnikom magię książek. Latem 1945 r. 10-letni Daniel Sempere udaje się z ojcem do miejsca w Barcelonie znanego jako Cmentarz Zapomnianych Książek. Kierując się intuicją, chłopak ma wybrać jeden spośród tysięcy woluminów. Decyduje się na Cień wiatru Juliana Caraxa, która to powieść pochłania chłopca. Daniel próbuje odnaleźć inne utwory Caraxa, choć nie jest świadom niebezpieczeństw, jakie się z tym wiążą.

Nieodnaleziona

Promocja na książki BiedronkaTegoroczna powieść Remigiusza Mroza. Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej Damian Werner oswoił się już z myślą, że więcej jej nie zobaczy.  Pewnego dnia znajduje jednak w internecie ślad ukochanej. Ktoś zamieszcza jej fotografię na grupie spotted. Przypadkowe podobieństwo nie wchodzi w grę, bo ten sam użytkownik niedługo potem dodaje także drugie zdjęcie. Co więcej, jego autorem jest sam Damian, który do tej pory jako jedyny widział tę fotografię. Z czasem Werner odkrywa, że kobieta,  którą znał od dzieciństwa, miała przed nim kilka sekretów. W ofercie znajdziemy także Przewieszenie, Deniwelację oraz pierwszy tom Wotum nieufności. W kręgach władzy.

Łowcy głów

Promocja na książki BiedronkaRoger Brown to norweski łowca głów ze świadomością zarówno własnych umiejętności, jak i niedocenienia w kręgach zawodowych. Potrafi ukraść praktycznie każde dzieło sztuki, jednak od dawna musi pracować zdecydowanie zbyt często. Wszystko przez utrzymanie drogiej willi oraz zachcianki żony. Pewnego dnia poznaje jednak Clasa Greve, w którego zbiorach znajduje się bezcenny obraz Rubensa.  To może być szansa Rogera na to, by wreszcie stać się niezależnym finansowo.

A co poza tym?

Na fanów kryminałów czekają powieści Agathy Christie czy Katarzyny Puzyńskiej. Z kolei dla wielbicieli romansów Biedronka przygotowała powieści Samanthy Young, Jojo Moyes czy Nory Roberts. Ponadto w ofercie znajdziemy bestsellerową książkę Love, Rosie, Chłopca w pasiastej piżamie czy utwory Charlotte Link. Pełna lista dostępnych tytułów dostępna jest TUTAJ.

Ile zapłacimy?

Każda książka kosztuje 9,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dzisiaj do 14 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

8 odpowiedzi na “W sam raz na letnie wieczory. W Biedronce kupisz książkę za dychę, do wyboru ponad 60 tytułów”

  1. W ubiegłym tygodniu identyczną ofertę oferował Kaufland – nieźle. Wtedy kupiłem 5 książek, to teraz może kupię kolejne 5? :)

    Co Ciekawe oferta była bardzo podobna.

  2. Ekstra, chciałabym dostać książkę Bondy, bo niedawno skończyłam serię o Saszy Załuskiej. :)(“Czerwony pająk” wg mnie super!)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...