Sztuczna inteligencja i ludzie. Finał Westworld już dzisiaj w HBO

News/Seriale 25.06.2018
Sztuczna inteligencja i ludzie. Finał Westworld już dzisiaj w HBO

Sztuczna inteligencja i ludzie. Finał Westworld już dzisiaj w HBO

Drugi sezon jednej z najważniejszych produkcji HBO zbliża się powoli do końca. Już dzisiaj możemy się przekonać, kto zwycięży – ludzie czy sztuczna inteligencja. Gdzie obejrzeć finał Westworld?

To była długa i wyczerpująca przygoda. Pierwszy sezon Westworld powoli wprowadzał nas w świat Dzikiego Zachodu, który był parkiem rozrywki dla ludzi bogatych i głodnych wrażeń. Serial bardzo powoli prezentował wydarzenia, które miały odmienić ten fikcyjny świat na zawsze.

Drugi sezon Westworld opowiada konflikcie między ludźmi a maszynami.

Zupełnie zmieniła się dynamika serii. Okazało się, iż konflikt objął nie tylko park rozrywki wzorowany na Dzikim Zachodzie, ale również inne światy wykreowane ku uciesze gości. Poznaliśmy park pełen samurajów i zobaczyliśmy, że w modzie jest również epoka kolonialna. Okazało się też, że mocne zakończenie pierwszego sezonu, to tylko delikatny wstęp do tego, co możemy oglądać w drugiej serii. Nie da się bowiem ukryć, że bunt maszyn zapoczątkowany w kilku ostatnich minutach 1. części wywrócił ten świat do góry nogami.

westworld s02e09 recenzja

Mogli być zaskoczeni fani, którzy spodziewali się tak spokojnej prezentacji fabuły, jak to miało miejsce wcześniej. W drugiej serii dostaliśmy chaos wojny, który dopiero pod koniec zaczął układać się w spójną całość. Jasno widać, że twórcy znowu bawią się czasem akcji i zaburzają chronologię przedstawianych wydarzeń. Liczę na to, iż ten zabieg zwiastuje wielki i satysfakcjonujący finał.

Gdzie obejrzeć finał Westworld?

Ostatni odcinek 2. sezonu Westworld pojawił się w serwisie HBO GO już w nocy. Emisje w telewizji odbędą się dzisiaj o 20:10 w HBO i o 21:00 w HBO 3.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Sztuczna inteligencja i ludzie. Finał Westworld już dzisiaj w HBO”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...