Luke Cage powraca, by bronić Harlemu. 2. sezon serialu jest już dostępny na Netfliksie

News/Seriale 22.06.2018
Luke Cage powraca, by bronić Harlemu. 2. sezon serialu jest już dostępny na Netfliksie

Luke Cage powraca, by bronić Harlemu. 2. sezon serialu jest już dostępny na Netfliksie

Dla kuloodpornego eks-więźnia kłopoty się nie skończyły. Strażnik nowojorskiego Harlemu powraca w nowych odcinkach. 2. sezon serialu Luke Cage właśnie wylądował na Netfliksie.

Czytaj także: Luke Cage powinien był słuchać wujka Bena, skoro wielką siłę już ma – recenzja 2. sezonu

Popadł w konflikt z bossami przestępczego światka, został niesłusznie oskarżony o morderstwo, postrzelony niewiarygodnie groźnymi pociskami, a także wystawiony na trudną prawdę o swojej przeszłości. Wielu z pewnością by się załamało, ale nie on. Skoro potrafi wyjść cało ze zderzenia z rozpędzonym samochodem i wysadzenia budynku, to da sobie radę ze wszystkim. Niestety, spokój nie będzie mu dany, bo nad jego głową wiszą kolejne ciemne chmury.

Luke Cage powraca w 2. sezonie serialu.

Obdarzony nadludzką siłą bohater stara się wieść spokojne życie u boku swojej dziewczyny, Claire. Wciąż strzeże porządku w Harlemie, jednak teraz jego reputacja zniechęca wielu potencjalnych przestępców. Mimo to nadal ma pełne ręce roboty, bo część dilerów i złoczyńców nie zamierza się poddać. Walka wyzwala w nim nowe pokłady złości, co przekłada się na jego relacje z bliskimi.

Jakby tego było mało, w okolicy pojawia się niejaki Bushmaster. Wydaje się, że Luke ma twardy orzech do zgryzienia, bo przybysz wyposażony jest w podobne nadnaturalne moce. W przeciwieństwie do Cage’a używa ich jednak do niecnych celów, przede wszystkim do przejmowania wpływów na ulicach Harlemu. Tytułowy bohater będzie zmuszony do zawierania umów z nietypowymi sojusznikami.

Luke Cage spotka kilku starych znajomych.

Oprócz wspomnianej Claire (Rosario Dawson) w nowej serii przygód samozwańczego obrońcy Harlemu zobaczymy też Misty Knight (Simone Missick). Na ekranie pojawią się także Shades (Theo Rossi) oraz Mariah Dillard (Alfre Woodard), którzy nie porzucili swoich ambicji rządzenia Harlemem. Do tego w produkcji pojawią się postacie znane z innych marvelowskich seriali Netfliksa, takie jak Iron Fist (Finn Jones) czy Colleen Wing (Jessica Henwick).

Liczący 13 odcinków 2. sezon Luke’a Cage’a można już oglądać na Netfliksie.

Teksty, które musisz przeczytać:

„The Chilling Adventures of Sabrina” zaraz się skończy, a „The Crown” wręcz przeciwnie. Netflix przedłuża serial o 6. sezon

Serial „The Crown” w ostatnich latach był jednym z największych hitów na platformie Netflix. Mimo to firma postanowiła wraz z showrunnerem Peterem Morganem zakończyć opowieść o brytyjskiej rodzinie królewskiej na 5. sezonie. A przynajmniej tak wydawało się do dzisiaj. Właśnie ogłoszono bowiem, że produkcja potrwa nieco dłużej.

News/Seriale 09.07.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...