Gotowi na drugie podejście? Męskie Granie wznawia sprzedaż biletów na tegoroczne koncerty

News/Muzyka 19.06.2018
Gotowi na drugie podejście? Męskie Granie wznawia sprzedaż biletów na tegoroczne koncerty

Gotowi na drugie podejście? Męskie Granie wznawia sprzedaż biletów na tegoroczne koncerty

Najgorszą zmorą dla kupujących bilety online koncertowiczów jest przeciążenie systemu. Tak było choćby w zeszłym tygodniu z wejściówkami na Męskie Granie 2018. Teraz organizatorzy ogłaszają drugie podejście do sprzedaży.

Gdy pojawia się data rozpoczęcia sprzedaży biletów na jakiś niesamowicie popularny koncert, rozpoczyna się proces planowania zakupu wejściówki, i nie chodzi tylko o wybór miejsca. Wszyscy wiedzą, że zainteresowanie może być ogromne, co przełoży się na szybkość działania serwerów. Gdy obciążenie jest za duże, portale po prostu nie są w stanie obsłużyć klientów.

Tak było w zeszłym tygodniu, gdy do sprzedaży trafiły bilety na tegoroczne Męskie Granie.

Serwis eBilet.pl miał być jedynym dystrybutorem wejściówek. Jednak w momencie uruchomienia sprzedaży serwery po prostu nie wytrzymały. Przez dwie godziny zainteresowani nie otrzymali żadnych informacji. Dopiero potem organizator napisał na swoim Facebooku, że akcja została wstrzymana z powodów kłopotów technicznych.

Ciężko wyobrazić sobie, by ktokolwiek był zadowolony z takiego stanu rzeczy. Taka strata czasu i nerwów z pewnością nie spodobała się potencjalnym nabywcom. Dostaną oni jednak drugą szansę na zakup biletu.

Męskie Granie 2018 bilety

Męskie Granie wznawia sprzedaż wejściówek.

Pula będzie dostępna od środy 20 czerwca od godziny 12:00. Tym razem organizatorzy zdecydowali się także powierzyć część biletów serwisowi eventim.pl, a część eBilet.pl. Sprzedaż na obu witrynach rozpocznie się o tej samej porze.

Wśród tegorocznych wykonawców znaleźli się m.in. Dawid Podsiadło, Kortez oraz Krzysztof Zalewski. Męskie Granie 2018 rozpocznie się 14 lipca w Poznaniu. Następne koncerty odbywać się będą co tydzień, a ostatni zaplanowano na 25 sierpnia w Żywcu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...