Emilia Clarke zakończyła pracę na planie Gry o tron. Zobaczcie wzruszający post aktorki

News/Seriale 18.06.2018
Emilia Clarke zakończyła pracę na planie Gry o tron. Zobaczcie wzruszający post aktorki

Emilia Clarke zakończyła pracę na planie Gry o tron. Zobaczcie wzruszający post aktorki

To już jest koniec, jak śpiewał kiedyś popularny polski zespół. Prace nad ostatnim sezonem Gry o tron nieuchronnie zbliżają się do finiszu. W weekend z serialem definitywnie pożegnała się Emilia Clarke.

Wyszła za władcę plemienia mistrzów koni, została Matką Smoków, przeżywała zdrady wśród swoich najbliższych, podbijała kolejne miasta, aż w końcu zawitała do Westeros. Tu wcale nie było łatwiej, bo armia królowej chciała ją zgładzić, podobnie jak hordy nieumarłych i Biali Wędrowcy, którzy pokonali jej smoczego syna, Viseriona. Historia Daenerys dobiegła już końca.

Emilia Clarke zakończyła prace na planie Gry o tron.

Choć finałową scenę z jej udziałem nakręcono już kilka tygodni temu, to dopiero w ten weekend aktorka oficjalnie pożegnała się z serialową ekipą. Na swoim Instagramie podziękowała za możliwość bycia częścią tego projektu.

Jej post skomentował m.in. Jason Momoa, odtwórca roli khala Drogo. Były mąż Daenerys napisał „Kocham cię. Jestem z ciebie dumny”, a z kolei John Bradley, czyli Sam Tarly, dodał, że Emilia była niesamowita. Uznanie dla aktorki wyraziła także Lena Headey, która w Grze o tron wciela się w Cersei. Wszyscy mieli okazję bawić się niedawno na imprezie z okazji końca zdjęć do serialu. Na miejscu pojawił się także m.in. Liam Gallagher, muzyk znany choćby z występów w Oasis.

Mimo nieuchronnego końca prac nad serialem, na następne odcinki przyjdzie nam jeszcze długo poczekać.

Finałowy sezon Gry o tron powróci w 2019 r., choć dokładna data wciąż nie jest znana. Nie ma się co jednak spodziewać, że ich premiera nastąpi szybciej niż w ciągu roku. Wiadomo, że seria będzie liczyć sześć odcinków, czyli o dwa mniej niż 7. odsłona. Co do ich przebiegu toczy się mnóstwo spekulacji. Niektórzy opierają się na przeciekach, inni tworzą algorytmy dotyczące prawdopodobieństwa śmierci konkretnych postaci. Jak na razie pewne jest tylko, że finał Gry o tron będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w historii telewizji.

Teksty, które musisz przeczytać:

Nie oburzajcie się na sceny seksu we „Władcy Pierścieni” Amazona. U Tolkiena seks istniał, choć nie wprost

Czytelnicy fantasy od lat na różne sposoby porównują powieść „Władca Pierścieni” z cyklem „Pieśń lodu i ognia”. Najnowsza dyskusja rozgorzała w kontekście medialnych doniesień o scenach seksu w serialu „Władca Pierścieni” od Amazon Prime Video. Czy na pewno parafrazując Boromira, Tolkien nie miał seksu i Tolkien seksu nie potrzebuje?

Artykuł/Seriale 16.10.2020

Dołącz do dyskusji (4)

27 odpowiedzi na “Emilia Clarke zakończyła pracę na planie Gry o tron. Zobaczcie wzruszający post aktorki”

  1. Szczerze mowiac, jej uroda była pierwszym kopem, jaki mnie przymusił do rozpoczęcia tego serialu. I nie żałuję :)
    Chociaż czytanie samej Gry o Tron i oglądanie jej w tym samym czasie przy śmierci Neda mnie totalnie rozwalilo i byłem bliski rzucenia tego uzależnienia jakim jest to uniwersum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...