Masa, Remigiusz Mróz i lektury piłkarskie. Sprawdź nowe książkowe promocje w Biedronce

News/Książki 18.06.2018
Masa, Remigiusz Mróz i lektury piłkarskie. Sprawdź nowe książkowe promocje w Biedronce

Masa, Remigiusz Mróz i lektury piłkarskie. Sprawdź nowe książkowe promocje w Biedronce

Biedronka od dłuższego czasu stara się udowodnić, że polskie czytelnictwo nie jest tak małe, by nie dało się zarabiać na książkach. Kolejna oferta promocyjna w sieci supermarketów rusza już dziś. W ramach promocji pt. Książki na św. Jana w Biedronce będzie można kupić choćby nową powieść Remigiusza Mroza, historię Masy Od pakera do gangstera oraz klasykę literatury i książki na piłkarskie Mistrzostwa Świata.

Jak zawsze książki w Biedronce można kupić w atrakcyjnych cenach. Nowe pozycje będzie można nabyć za 24,99 zł lub 19, 99 zł, w zależności od stopnia atrakcyjności i tego, jak szeroka jest potencjalna grupa odbiorców danego tytułu. Na liście znajdują się czytanki dla dzieci, powieści z kręgu literatury popularnej i mnóstwo książek non-fiction.

Bestsellery Biedronki – co kupić?

Wielka samotność

Jeden z największych sukcesów wydawniczych tego roku. Dzieło Kristin Hannah to powieść nawiązująca do długiej tradycji melodramatów, pełna radości, smutku i piękna. Hannah umiejscawia Wielką samotność na Alasce 1974 roku. W tej zjawiskowej, ale nieprzyjaznej krainie splata ze sobą losy byłego jeńca wojennego i pochodzącej z rozbitej rodziny dziewczynki. To opowieść w równej mierze o poświęceniu, co o przetrwaniu. Świadectwo wielkiej siły, ale i słabości człowieka.

Testament

Remigiusz Mróz produkuje nowe książki szybciej niż Disney przelicza dolary zarobione za Avengers: Wojna bez granic. Trudno jednak zaprzeczyć prostej prawdzie – jest przez Polaków czytany. Siódmy tom jego serii, której główną bohaterką jest mecenas Joanna Chyłka, to kolejna sensacyjna opowieść pełna tajemnic i zwrotów akcji. Testament zaczyna się intrygująco, bo od tajemniczego spadku i morderstwa. Dalej akcja nie zatrzymuje się już aż do ostatniej strony.

Dziewczyna z pociągu

To od tej książki zaczęła się moda na kobiece thrillery. Powieść Pauli Hawkins zawiera w sobie wszystkie niezbędne elementy tego podgatunku. Mamy więc bohaterkę na skraju załamania nerwowego, sielską rodzinę, która ukrywa mroczną tajemnicę i intrygę kryminalną. Kto jeszcze nie miał okazji przeczytać Dziewczyny z pociągu, koniecznie powinien to nadrobić. Choćby po to, by zrozumieć dlaczego sukces jednej powieści rodzi dziesiątki naśladowców.

Wampir z KC

Wampir z KC to najnowsza część słynnego cyklu Andrzeja Pilipiuka. Tym razem umiejscowiona na początku lat 90. Komuna odeszła w niebyt, ale nadchodzący kapitalizm zamiast rozwiązać problemy, dostarczył nowych. W szybko zmieniającej się rzeczywistości nie potrafią się odnaleźć nawet wampiry. Pozbawione pracy i pieniędzy oddają się więc beznadziei i dekadencji. Tylko że robią to na iście wampirze sposoby. Pilipiuk po raz kolejny udowadnia, że nie bez powodu jest jednym z najbardziej poczytnych polskich pisarzy.

Dekalog Nawałki

Każdy, kto kocha piłkę nożną, z niecierpliwością oczekuje pierwszego meczu polskiej reprezentacji na mundialu w Rosji. Kulisy pracy selekcjonera Adama Nawałki zdradza w nowej książce dziennikarz Polsat Sport, Marcin Feddek. Jako jedyny miał on dostęp do prywatnych treningów i spotkań sztabu szkoleniowego na Euro 2016. Dekalog Nawałki to fascynująca podróż w głąb umysłu selekcjonera, który doprowadził Polaków do największego sukcesu ostatnich lat, czyli ćwierćfinału mistrzostw Europy. Czy w Rosji Polacy powtórzą to osiągnięcie?

Co oprócz tego?

Fani futbolu z pewnością zainteresują się zestawieniem Najlepsi piłkarze XXI wieku, a zainteresowani półświatkiem z chęcią przeczytają nową książkę Masy Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera. Wśród przecenionych książek Biedronki nie brakuje także klasyki światowej literatury (m.in. Mistrz i Małgorzata, Alicja w Krainie Czarów, Księga dżungli czy Dama kameliowa), a także pozycji dla najmłodszych w większości w cenie 19,99 zł.

Promocja trwa od 18 czerwca aż do wyczerpania zapasów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

8 odpowiedzi na “Masa, Remigiusz Mróz i lektury piłkarskie. Sprawdź nowe książkowe promocje w Biedronce”

  1. Szkoda, że tak mało jest książek popularnonaukowych, kupiłem jedną Astrofizyka, a drugiej już nie było co chciałem. Pełno tylko tych powieści które mają najgorsze recenzje. No cóż wybieram sklep online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...