Do sieci trafił potencjalny podtytuł Avengers 4. Uwaga na spoiler

News/Film 18.06.2018
Do sieci trafił potencjalny podtytuł Avengers 4. Uwaga na spoiler

Do sieci trafił potencjalny podtytuł Avengers 4. Uwaga na spoiler

Avengers 4 trafi do kin już za niecały rok, a nadal nie znamy tytułu kolejnego filmu o grupie superbohaterów Marvela. Do sieci trafiła jednak nieoficjalna grafika, która go zdradza.

Uwaga na spoilery z Avengers: Wojna bez granic.

Trzecia i czwarta część cyklu Avengers były kręcone niemal jednocześnie, żeby trafić do kin w odstępie roku. Z początku kolejne filmy miały być jedną opowieścią podzieloną na dwa filmy i nosić tytuły odpowiednio Avegers: Infinity War oraz Avengers: Infinity War Part II.

W toku produkcji zdecydowano jednak, że czwarta część cyklu Avengers będzie miała własny podtytuł.

Trzecia część cyklu od braci Russo zadebiutowała w maju jako Avengers: Wojna bez granic. Minął już ponad miesiąc od premiery, a podtytuł kolejnej odsłony jest nadal trzymany w tajemnicy.

Nie jest to specjalnym zaskoczeniem. Już dawno wiedzieliśmy, że wedle słów przedstawicieli firmy zdradzenie go wcześniej byłoby spoilerem z Avengers: Infinity War. I stąd właśnie owianie go mgłą tajemnicy. Oczywiście fani od miesięcy typują kolejne mniej lub bardziej sensowne propozycje. Teraz do sieci trafiła grafika, która rzekomo zdradza tytuł.

https://www.instagram.com/p/Bj-tw4_DuQ6/

Kolejny film Marvel Studios ma nosić tytuł Avengers: Fallen Heroes.

Jak na razie nie jest to potwierdzony tytuł, aczkolwiek brzmi bardzo przekonująco. Avengers: Fallen Heroes odnosi się w końcu bezpośrednio do zakończenia Avengers: Wojna bez granic, w którym uśmiercono połowę głównych bohaterów. Pasuje też do informacji, jakoby był trzymany w tajemnicy z obawy przed spoilerami.

Oczywiście trzeba pamiętać, że to tylko jedno nieoficjalne rozmazane zdjęcie. Co prawda autor posta z rzeczoną fotografią przekonuje, że została zrobiona podczas oficjalnej zamkniętej prezentacji podczas CineEurope w Barcelonie, ale spreparować taki obrazek byłoby przecież niezwykle łatwo.

Udowodnili to fani Marvela.

Zaczęli zalewać internet innymi grafikami przedstawiającymi tytuł filmu, w tym Avengers: Secret Wars nawiązujące do kolejnej głośnej serii komiksowej. Nie zabrakło też prześmiewczych grafik utrzymanych w podobnym klimacie, na których znalazło się hasło… Avengers: Hawkeye Defeated Thanos, Bitch.

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na oficjalne ogłoszenie tytułu Avengers 4. Jeśli okaże się nim Avengers: Fallen Heroes, które można tłumaczyć na Avengers: Pokonani bohaterowie, Avengers: Upadli bohaterowie lub Avengers: Upadek bohaterów, nie będę zdziwiony.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...