Wiemy, co działo się ze Scottem podczas Avengers 3. Nowy spot filmu Ant-Man i Osa

News/Film 18.06.2018
Wiemy, co działo się ze Scottem podczas Avengers 3. Nowy spot filmu Ant-Man i Osa

Wiemy, co działo się ze Scottem podczas Avengers 3. Nowy spot filmu Ant-Man i Osa

Premiera filmu Ant-Man i Osa zbliża się wielkimi krokami i Marvel co chwilę udostępnia nowe materiały promocyjne. Teraz do sieci trafił nowy spot reklamowy. Poznaliśmy także kilka szczegółów odnośnie kostiumu superbohaterki.

Już w scenie po napisach oryginalnego Ant-Mana widzieliśmy kostium Osy, którego używała matka Hope i który miał przypaść jej samej. W kolejnych materiałach strój uległ jednak modyfikacjom, zyskując m.in. skrzydła. Na pewno niemała w tym zasługa Hanka Pyma, twórcy zmniejszających się kostiumów oraz ojca Hope. Naukowiec zainstalował w kombinezonie kilka nowinek technicznych.

Wygląda na to, że Osa steruje nim za pomocą swojego umysłu.

Takiego zdania jest Evangeline Lilly, która wciela się superbohaterkę. W rozmowie ze ScreenRant.com aktorka zdradziła:

Mój kostium jest ulepszeniem stroju Scotta Langa, który nosi oryginalną wersję Hanka z lat 60. Dodaliśmy więc do mojego kombinezonu trochę nowości technicznych, takich jak blastery na nadgarstkach czy skrzydłach. Wszystko jest systemem reakcji na to, o czym pomyślę. Nie muszę wykonywać żadnej aktywności fizycznej. (…)

Lilly dodała także, że według niej całość w jakiś sposób łączy się z jej mózgiem, przez co ma ona podobną kontrolę nad strojem, co choćby Iron Man. Warto także zauważyć, że blastery czy żądła są dodatkiem stricte ofensywnym, a żadnej broni nie znajdziemy w kombinezonie Ant-Mana.

Ponadto w sieci pojawił się nowy spot promujący film Ant-Man i Osa.

Scott ma w nim pewne problemy z rozmiarem, a jak widzieliśmy w poprzednich materiałach, nie są to jego jedyne perypetie z kostiumem. Ponadto szumny początek zwiastuje informacje na temat tego, co w trakcie wydarzeń z Wojny bez granic działo się z tytułowymi bohaterami. Otóż Ant-Man przebywał… w areszcie domowym. Całkiem niezła wymówka, by nie stawić czoła Thanosowi.

Na ekranie oprócz wspomnianej Lilly ponownie zobaczymy Paula Rudda czy Michaela Douglasa. Ponadto w produkcji zagrają Laurence Fishburne oraz Michelle Pfeiffer. Za kamerą ponownie stanął Peyton Reed.

Światowa premiera filmu Ant-Man i Osa zaplanowana jest na 6 lipca, jednak do polskich kin obraz trafi dopiero 3 sierpnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Marvel ujawnia pierwsze szczegóły „She-Hulk”. Główną rolę zagra aktorka z „Orphan Black” i „Perry Mason”

Ostatnie dni przyniosły pierwszą poważną aktywność Marvela od czasu ogłoszenia decyzji o kolejnym przesunięciu premiery „Czarnej Wdowy”. Najpierw dowiedzieliśmy się więcej na temat serialu „WandaVision”, a teraz ujawniono tożsamość aktorki wcielającej się w rolę She-Hulk. Tatiana Maslany to aktorka, która kiedyś miała zagrać w „Łotr 1”.

Seriale 18.09.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...