Claire Underwood zadomawia się w Gabinecie Owalnym. Zobacz zdjęcia z planu House of Cards

News/Seriale 11.06.2018
Claire Underwood zadomawia się w Gabinecie Owalnym. Zobacz zdjęcia z planu House of Cards

Claire Underwood zadomawia się w Gabinecie Owalnym. Zobacz zdjęcia z planu House of Cards

Premiera finałowego sezonu House of Cards zbliża się coraz większymi krokami. Netflix nie zamierza pozwolić komukolwiek o tym zapomnieć, ujawniając zdjęcia z planu ostatniej serii. Widzimy na nich nową prezydent Stanów Zjednoczonych, Claire Underwood.

House of Cards to jedna z produkcji, która uczyniła z Netfliksa globalny fenomen. Serial cieszył się uznaniem widzów i krytyków, zgarniając świetne recenzje i liczne nagrody. Jednak w ostatnich sezonach część fanów narzekała na spadek jakości i spłycenie niektórych wątków. Dlatego serwis streamingowy zdecydował się na zakończenie serialu.

Finałowy sezon House of Cards zobaczymy jesienią tego roku.

W listopadzie mogło się jednak wydawać, że nie poznamy ostatecznego zakończenia historii. Po skandalu związanym z molestowaniem seksualnym Netflix zakończył współpracę z Kevinem Spaceyem, odtwórcą roli Franka Underwooda. Wówczas bardzo prawdopodobne było, że wraz ze zwolnieniem wcielającego się w prezydenta USA aktora produkcja nie doczeka się kontynuacji.

W końcu zdecydowano się na nakręcenie finałowej serii, w której rolę centralnej postaci przejmie Claire Underwood. Grana przez Robin Wright bohaterka obejmie władzę w państwie po swoim mężu. Wydaje się to najrozsądniejszym wydarzeniem nie tylko ze względu na wspomnianą aferę, ale także rozwój fabuły serialu. Żona Franka zyskiwała bowiem na znaczeniu i sympatii widzów w każdym kolejnym sezonie.

House of Cards 6 sezon

Teraz Netflix udostępnił zdjęcia z planu finałowego sezonu.

Widzimy na nich oczywiście Claire, znajdującą się m.in. w Gabinecie Owalnym. W wypuszczonym kilka miesięcy temu teaserze Claire oznajmiła, że to dopiero początek. Możemy więc się spodziewać, że w ostatnich odcinkach House of Cards była pierwsza dama pokaże polityczny pazur.

Oprócz Robin Wright w nowych odcinkach zobaczymy powrót m.in. Michaela Kelly’ego, Jayne Atkinson czy Patricii Clarkson. Do obsady dołączyli także Diane Lane, Greg Kinnear oraz Cody Fern. Wiadomo także, że Kevin Spacey nie pojawi się już w liczącym osiem odcinków finałowym sezonie. Wciąż jednak nie wiadomo, na jakie rozwiązanie zdecydują się scenarzyści, jeśli idzie o wątek Franka.

Poprzednie sezony House of Cards można oglądać na Netfliksie.

Teksty, które musisz przeczytać:

„The Chilling Adventures of Sabrina” zaraz się skończy, a „The Crown” wręcz przeciwnie. Netflix przedłuża serial o 6. sezon

Serial „The Crown” w ostatnich latach był jednym z największych hitów na platformie Netflix. Mimo to firma postanowiła wraz z showrunnerem Peterem Morganem zakończyć opowieść o brytyjskiej rodzinie królewskiej na 5. sezonie. A przynajmniej tak wydawało się do dzisiaj. Właśnie ogłoszono bowiem, że produkcja potrwa nieco dłużej.

News/Seriale 09.07.2020

Dołącz do dyskusji (1)

5 odpowiedzi na “Claire Underwood zadomawia się w Gabinecie Owalnym. Zobacz zdjęcia z planu House of Cards”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...