Jeden z najoryginalniejszych seriali komediowych wraca na Netfliksa. W sieci pojawił się właśnie zwiastun 2. sezonu GLOW.

Początkowo niepewnie podchodziłem do tej serii. Temat brzmiał tak dziwnie i obco, że spodziewałem się, iż dostanę serię nieśmiesznych żartów i dowcipów, które dopasowane będą do odbiorców zza oceanu. I chociaż kiedyś były próby emitowania wrestlingu w polskiej telewizji, to nigdy nie byłem fanem tego typu widowisk.

Szybko okazało się jednak, że GLOW jest serialem bardzo udanym.

Historia opowiada o grupie kobiet, które znalazły się na licznych życiowych zakrętach. Część z nich szuka pracy, inne próbują wyrwać się z nudnej codzienności. Jeszcze inne usiłują spełnić swoje marzenia. Traf chciał, że odpowiedzią na ich problemy może okazać się właśnie wrestling. Zdolny reżyser, Sam Sylvia, przygotowuje od podstaw program telewizyjny pt. Gorgeous Ladies of Wrestling, czyli właśnie GLOW.

Przez cały pierwszy sezon serialu obserwowaliśmy, jak grupa kobiet i reżyser przygotowują się do tego zadania. Ćwiczenia, próby pozyskania funduszy, radzenie sobie z konfliktami wewnątrz zespołu to tylko część tej historii. Ważną rolę pełni tu również kreślenie charakterów większości serialowych postaci. Niby nic w tym nadzwyczajnego, ale tej dość dowcipnej serii udaje się naprawdę sprawnie i empatycznie kreślić ludzkie losy i dramaty.

Jeśli widzieliście już pierwszy sezon produkcji, to koniecznie obejrzyjcie trailer, bo zapowiada się, że w drugiej serii GLOW dostaniemy to, za co polubiliśmy pierwszy sezon.

2. sezon GLOW pojawi się w serwisie Netflix 29 czerwca.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...