Lenny Kravitz zagra dziś w Krakowie. Artysta udostępnił klip do utworu Low

News/Muzyka 08.06.2018
Lenny Kravitz zagra dziś w Krakowie. Artysta udostępnił klip do utworu Low

Lenny Kravitz zagra dziś w Krakowie. Artysta udostępnił klip do utworu Low

Już dziś wieczorem w Krakowie wystąpi Lenny Kravitz. Muzyk zaprezentuje m.in. materiał ze swojej nadchodzącej płyty, zatytułowanej Raise Vibration. Niedawno muzyk przedstawił nowy singiel z tego krążka.

7 września ukaże się najnowszy album Lenny’ego Kravitza – Raise Vibration. Muzyk wyznał, że miał spore problemy z nagraniem materiału, co do którego nie miał praktycznie żadnego pomysłu. Jednak w końcu wena nadeszła i już możemy podziwiać jej efekty. Artysta rozpoczął promocję krążka utworem It’s Enough, który ukazał się kilka tygodni temu. Niedawno udostępnił także klip do piosenki Low.

W tej kompozycji Lenny Kravitz wykorzystał nagrania głosu Michaela Jacksona.

Muzyk nie zdradził jednak źródła tego materiału. Zawsze jednak otwarcie przyznawał się do inspiracji królem popu.

Być może polska publiczność już dziś usłyszy ten utwór na żywo.

Wieczorem Lenny Kravitz wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Artysta będzie promował nadchodzący krążek, więc na pewno zaprezentuje kilka piosenek właśnie z nowego materiału. Z pewnością nie zabraknie także największych przebojów amerykańskiego muzyka, takich jak Fly Away, Are You Gonna Go My Way czy Again.

Lenny Kravitz zadebiutował pod koniec lat 80. albumem Let Love Rule. Od tamtej pory artysta wydał dziewięć kolejnych albumów, z których ostatni, zatytułowany Strut, ukazał się w 2014 r. Kolejne krążki Kravitza wciąż sprzedają się w setkach tysięcy egzemplarzy i docierają do wysokich miejsc na listach najpopularniejszych płyt.

Dzisiejszy koncert będzie siódmym występem muzyka w Polsce. Na stronach ebilet.pl oraz ticketmaster.pl wciąż można nabyć bilety na to wydarzenie. Ceny rozpoczynają się od 229 zł.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...