Jim Carrey jako gospodarz programu dla dzieci, który przeżywa załamanie z powodu rodzinnego kryzysu? Nikogo chyba nie trzeba dwa razy zachęcać. W sieci pojawił się zwiastun serialu Kidding.

Jim Carrey zrobił karierę dzięki występom w komediach. Głupi i głupszy, Ace Ventura czy Maska to jego klasyczne kreacje, które zapewnią mu ekranową nieśmiertelność. Aktor ma także na koncie kilka ról w dramatach, jak choćby Truman Show czy Zakochany bez pamięci, które mogą przyćmić wspomnienia komedii. Nie porzuca jednak swojej domeny, jaką jest dostarczanie powodów do śmiechu.

Jim Carrey pojawi się w serialu Kidding.

Do sieci trafił pierwszy trailer produkcji Showtime. Aktor wciela się w Jeffa, znanego także jako Mr. Pickles, który jest ikoną telewizji dziecięcej. Jego program to dla najmłodszych widzów nie tylko źródło rozrywki, ale i wzorów pożądanych zachowań. Jednak gdy jego rodzina zaczyna się rozpadać, uprzejmy i radosny bohater nie może znaleźć w nikim ani w niczym oparcia.

Kidding zapowiadany jest jako komedia, jednak ma ona zawierać równie dużą dawkę humoru, co dramatu Jeffa. Zwiastun potwierdza ten opis, bo sceny z programu Mr. Picklesa, w których Jim Carrey będzie stroił dziwaczne miny, muszą wywołać uśmiech na twarzy każdego widza. Po wyjściu ze studia bohater będzie jednak zrzucał tę maskę i próbował ratować rodzinne więzy. To na pewno nie będzie łatwe, bo w ukazanych fragmentach widać, że najbliżsi Jeffa nie są skorzy do współpracy, a on sam wpada we wściekłość i rozpacz.

Jim Carrey Kidding serial

Całość zapowiada się niezwykle ciekawie. Rola wydaje się wprost stworzona dla Jima, który może zaprezentować w niej cały wachlarz swoich niemałych umiejętności. Będzie to pierwszy serial od kilkunastu lat, w którym Jim Carrey będzie występował regularnie.

Kidding – kogo zobaczymy na ekranie?

Oprócz Carreya w produkcji zobaczymy Catherine Keener (Uciekaj!), która wcieli się w Deirdre, główną projektantkę kukiełek w programie Jeffa. Małżonkę bohatera zagra Judy Greer (Ant-Man). Rolę Seba, producenta Mr. Picklesa, powierzono Frankowi Langelli (Frost/Nixon). Twórcą serialu jest Dave Holstein, odpowiedzialny za Trawkę. Reżyserem kilku odcinków będzie Michel Gondry, z którym Jim pracował już na planie Zakochanego bez pamięci.

Premierę serialu zaplanowano na 9 września. Na razie nie wiadomo, gdzie będzie można obejrzeć Kidding w Polsce.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

10 odpowiedzi na “Jim Carrey trafia do telewizji. Zwiastun serialu Kidding”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...