Na VoD.pl zrobiło się bardzo Oscarowo. Już niedługo dostępne Kształt wody i Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

News/Film 01.06.2018
Na VoD.pl zrobiło się bardzo Oscarowo. Już niedługo dostępne Kształt wody i Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Na VoD.pl zrobiło się bardzo Oscarowo. Już niedługo dostępne Kształt wody i Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Wśród czerwcowych nowości usługi VoD.pl pojawią się dwa jeszcze świeże i wyróżnione przez Amerykańską Akademię Filmową produkcje: Kształt wody i Trzy billboardy za Ebbing, Missouri. A to nie koniec nowości.

Dawno nie mieliśmy okazji wspominać o ofercie usługi VoD.pl. Na szczęście mamy ku temu nie lada okazję. Usługa filmowa Onetu wzbogaci się w tym miesiącu o produkcje zdecydowanie warte naszej uwagi. Pierwszą z nich jest film Party w reżyserki Sally Poter. To przewrotna farsa polityczna przedstawiona w formie czarno-białego teatru telewizji, która przenosi widza do świata zakłamanej angielskiej klasy średniej, której życie opiera się głównie na kłamstwie.

Kolejną wartą odnotowania nową pozycją jest komediodramat Atak paniki. To opowieść o losach przeciętnych Polaków, którzy na co dzień muszą zmagać się ze swoim skomplikowanym życiem. Film dostępny będzie do obejrzenia od 6 czerwca.

16 czerwca pojawi się dramat Pomiędzy słowami. Jego główny bohater to mieszkający na stałe w Niemczech Michał pochodzący z Polski. W filmie nawiązuje kontakt z ojcem, którego nigdy wcześniej nie widział i co – jak nietrudno się domyślić – całkowicie zmieni jego życie.

Do oferty serwisu dołączą też:dramat Happy end (8 czerwca) i węgierska produkcja Dusza i ciało (15 czerwca).

Gdzie obejrzeć Kształt wody i Trzy billboardy za Ebbing, Missouri?

6 czewca w ofercie VoD.pl pojawi się nominowany do tegorocznych Oscarów i nagrodzony Złotym Globem w kategorii Najlepszy dramat film w reżyserii Martina McDonagha: Trzy billboardy za Ebbing, Missouri. To historia determinacji matki, która straciła swoje dziecko w niewyjaśnionych okolicznościach. Główna bohaterka, by ponownie ruszyć śledztwo w jej sprawie, wykupuje tytułowe trzy billboardy stojące nieopodal swojego domu i umieszcza na nich prowokacyjne hasła.

Druga z oscarowych premier to największy wygrany tegorocznej ceremonii, czyli Kształt wody. Główna bohaterka filmu pracuje w rządowym tajnym laboratorium. Jej życie ulegnie zmianie, gdy odkrywa pewien pilnie strzeżony sekret. Film był nominowany do Nagrody Akademii Filmowej w aż 9 kategoriach, ostatecznie zdobył 4 statuetki: za Najlepszy film, Najlepszą muzykę, Najlepszą scenografię oraz dla Najlepszego reżysera. Kształt wody pojawi się w VoD.pl 20 czerwca.

Oscarowi rekordziści

Kto zdobył najwięcej nominacji? Ile lat miał najmłodszy laureat? Przedstawiamy prawdziwych oscarowych gigantów!

Opublikowany przez Spider's Web Rozrywka 2 marca 2018

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

7 odpowiedzi na “Na VoD.pl zrobiło się bardzo Oscarowo. Już niedługo dostępne Kształt wody i Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”

  1. Redaktorzy SW jak zwykle na bakier z ortografią. Po raz kolejny przypominam, że tytuły filmów, piosenek, seriali i innych dzieł artystycznych bierzemy w cudzysłów. Czy naprawdę tak trudno sobie przyswoić tę zasadę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...